108388 477

نقص فنی نفتکش ایرانی در دریای سرخ

on .

aa کشتیشرکت ملی نفتکش ایران از نقص فنی یکی از کشتی‌های خود در دریای سرخ خبر داد و گفت: کارکنان نفتکش در حال برطرف کردن نقص ایجاد شده هستند و شناور از لحاظ ایمنی در شرایط پایدار و باثبات قرار دارد.

به گزارش ایمنا به نقل از شرکت ملی نفتکش، کشتی HELM در ساعت ۶ و ۳۰ صبح روز سه‌شنبه (۲۹ مردادماه) به وقت تهران در ۷۵ مایلی شمال بندر ینبع در دریای سرخ دچار نقص فنی شد.

اکبر جبل‌عاملی، مدیر فنی شرکت ملی نفتکش در این باره گفت: کارکنان کشتی در حال برطرف کردن نقص ایجاد شده هستند و شناور از لحاظ ایمنی در شرایط پایدار و با ثبات است.

وی با بیان اینکه خوشبختانه کارکنان کشتی در وضع ایمن به سر می‌برند، افزود: اقدام‌های لازم برای رفع مشکل کشتی در حال انجام است؛ کارکنان کشتی آمادگی کامل دارند و در حال برطرف کردن مشکل هستند.

ظرفیت انتقال نفت خام اصفهان به 600 هزار بشکه در روز افزایش یافت

on .

ph1013با نصب و راه اندازی 7 دستگاه پمپ تزریق مواد روان کننده در مراکز انتقال نفت منطقه اصفهان، ظرفیت انتقال نفت خام از میدان نفتی مارون در استان خوزستان به اصفهان حدود 13 درصد افزایش یافت.

 

 

 

۵ هزار میلیارد ریال تسهیلات به عشایر کشور اختصاص یافت

on .

۵ هزار میلیارد ریال تسهیلات به عشایر کشور اختصاص یافتافزون بر ۵ هزار میلیارد ریال اعتبار در قالب ارایه تسهیلات به عشایر برای فعالیت های اقتصادی و کارآفرینی این جمعیت بزرگ کشور اختصاص یافته است.

 

 

 

حذف چهار صفر از پول ملی در مجلس بعید است

on .

ph991

یک عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: حذف چهار صفر از پول ملی زمانی جواب می‌دهد که درآمد و هزینه مردم با یکدیگر مطابقت داشته باشد.