Ph6025.jpg

امضا پرسپولیس با مربی اسپانیایی

on .

football1پس از جدایی اوسمار ویرا از پرسپولیس، مدیران این باشگاه مذاکراتی را با گزینه‌های خارجی متعدد انجام دادند و در نهایت با خوان کارلوس گاریدو بستن به توافق نهایی رسیدند و قرارداد امضا کردند.

افتتاحیه یورو با میزبانی ژرمن ها

on .

uroدور جدید مسابقات جام ملت‌های اروپا (یورو ۲۰۲۴) جمعه ۱۴ ژوئن با مسابقه دو تیم آلمان و اسکاتلند در ورزشگاه آلیانز آرنا شهر مونیخ آغاز شد.

۲۴ تیم حاضر در این رقابت‌ها با یکدیگر رقابت خواهند کرد تا یک ماه دیگر قهرمان جدید فوتبال اروپا مشخص شود. دیدار افتتاحیه بین تیم میزبان یعنی آلمان که در سید یک گروه نخست قرار دارد با اسکاتلند برگزار شد. این دومین بار است که در دهه‌های اخیر اسکاتلند بازی افتتاحیه یک تورنمنت فوتبالی را برگزار می‌کند.

علی مبارکی هافبک پرحاشیه به لیگ پرتقال رفت

on .

 alimobaraki1علی مبارکی، فوتبالیست نام آشنای کشورمان توانست با عملکرد خوب خود در پست هافبک دفاعی، نظر تیم های خارجی را به خود جلب کند و اکنون در تیم اسپورتینگ لیسبون بازی می کند.

می خواهم الگوی صحیحی برای دختران ورزشکار باشم

on .

 mobinaahmadi copyدر چشم انداز خود آن روز هایی را تصور میکنم که نه عنوان یک قهرمان بلکه به عنوان یک الگوی صحیح از دختران ورزشکار، هدفمند، مبارز و تلاشگر بتوانم بخشی از مسیر کاراته و ورزش حرفه ای را به نسل های بعدی خود معرفی کنم‌.

ویدیو

آگهی مزایده فروش زمین تجاری، نمایشگاهی و خدماتی شمال استان اصفهان

پروژه سرزمین هزار پیشه شاهین شهر اصفهان