108388 477

مدال برنز تکواندوکار شاهین شهری در گرندپری 2019

on .

aaسجاد مردانیسجادمردانی نماینده وزن 80+ کیلوگرم تیم ملی تکواندو به مدال برنز مسابقات گرندپری دست یافت.

به نقل از فدراسیون تکواندو، مرحله دوم مسابقات گرندپری در سال 2019 از بامداد روز جمعه با حضور 32 تکواندوکار برتر جهان در هر 4 وزن المپیکی مردان و زنان در چیبا ژاپن آغاز و به مدت 3 روز ادامه دارد.

سجاد مردانی نماینده وزن 80+ کیلوگرم تیم ملی تکواندو کشورمان در چارچوب این مسابقات ابتدا به مصاف «رافائیل آیوکائف» از روسیه رفت و این دیدار با نتیجه 9 بر 7 به سود تکواندوکار کشورمان به پایان رسید.

وی در ادامه نماینده آمریکا را 8 بر 7 شکست داد و در ادامه هم با برتری 4 بر 3 برابر «مایکون سیکوئرا» از برزیل به یک‌چهارم نهایی رسید.

تکواندو‌کار شاهین شهری تیم ملی برای رسیدن به نیمه نهایی به مصاف «کیو دون این» از کره جنوبی رفت و با نتیجه 5 بر 4 مقابل این تکواندوکار شکست خورد و به مدال برنز دست یافت.

به این ترتیب مردانی با کسب عنوان سومی در این مسابقات 14.4 امتیاز در راستای افزایش رنکینگ المپیک به دست آورد و شانس خود را برای کسب سهمیه بیشتر کرد.

نوید مکوندی اردونشین شاهین شهری تیم ملی ووشو

on .

نوید مکوندینوید مکوندی قهرمان ووشوی کشور گفت: هم اکنون برای حضور در مسابقات هنگ کنگ که اواخر مهرماه برگزار می‌شود در اردوی تیم ملی به سر می برم و روزانه ۶ ساعت تمرین می کنیم .

مکوندی ادامه داد: ووشو کشورمان در طول سال‌های گذشته به هر آنچه در دنیای ووشو می‌خواست دست پیدا کرده و شاهد توسعه و گسترش رشته ووشو در ایران با ۱۸ سبک هستیم که بدون شک حاصل افتخار آفرینی‌های ورزشکاران خوب کشورمان و یک مدیریت صحیح و به دور از حاشیه و همراهی و وفاق همه اعضای خانواده این رشته رزمی است.

وی افزود: اکنون رشته ووشو ایران موفقیت‌های بسیاری کسب کرده به نحوی که پیروزی خود را روی دیوار چین جشن می‌گیرد.

این رشته چند سالیست در شهرستان شاهین شهر و میمه خواهان زیادی پیدا کرده که این موضوع بابت حضور قهرمان آسیا و جهان، نوید مکوندی در اصفهان و در شهر شاهین شهر است او هم اکنون در اردوی تیم ملی به سر می‌برد و در حال آماده سازی خود برای مسابقات هنگ کنگ است.

مکوندی گفت: از سال ۸۲ به عضویت تیم ملی درآمدم و در مسابقات زیادی شرکت داشتم که حاصلش کسب ۱۲ مدال طلای جهان و آسیا و ۲۳ مدال طلای کشوری و سبکی و بین المللی بوده است و باید بگویم یکی از افتخارات بنده این است که در مسابقات کشور چین اولین نماینده دنیا بودم که توانستم کاپ قهرمانی طلا را کسب کنم و از سال ۸۲ تاکنون موفق شدم در اردوی تیم ملی شرکت کنم.

وی بیان داشت: اکنون در اردوی تیم ملی به سر می برم که از اوایل تیر ماه آغاز شده است و روزانه ۶ ساعت تمرین می کنیم و اواخر مهرماه برای شروع مسابقات اعزام می شویم.

منبع: باشگاه خبرنگاران

قهرمانی نونهال اصفهانی در مسابقات قهرمانی کاراته کشور

on .

aa اورنگیامیرمحمد اورنگی موفق به کسب عنوان قهرمانی در مسابقات کشوری سبک کیوکوشین کاراته ماتسوشیما شد.

به گزارش نگاه اصفهان، امیرمحمد 9 ساله در مسابقات فوق که با حضور نمایندگانی از استان های مختلف کشور در سالن شهید افراسیابی مجموعه ورزشی شهید شیرودی تهران برگزار شد در بخش کاتا در رده سنی نونهالان مسابقات توانست به مقام قهرمانی دست یابد.

این ورزشکار نونهال در مدت 5 سال فعالیت در این رشته ورزشی موفق به کسب عناوین مختلفی در سطح ملی و استانی شده است که از آن جمله می توان به 2 دوره قهرمانی طی سال های 95 و 96 در مسابقات قهرمانی کشور(سبک کیوکوشین کاراته ماتسوشیما) رده سنی نونهالان در شهرهای شیراز و کرمانشاه و قهرمانی 2 دوره در مسابقات قهرمانی کیوکوشین کاراته در رشته کاتا رده کمربندهای قهوه ای و سبز در سال 97 اشاره کرد.

امیرمحمد علاوه بر فعالیت در عرصه ورزشی در فعالیت های اجتماعی، هنری و قرآنی نیز عناوینی به خود اختصاص داده است، از جمله سفیر فعال سلامت و کسب رتبه ممتاز در مسابقات زیبا نویسی سال تحصیلی 96-95 در سطح مدارس استان فارس و دریافت گواهینامه های موفقیت در آزمون های حفظ3، 5 و 6 جزء قرآن کریم از سال 96 تا 98.

 

زمان برگزاری دربی مشخص شد

on .

دربیبا اعلام سازمان لیگ فوتبال ایران زمان برگزاری دیدار ۲ تیم استقلال و پرسپولیس مشخص شد.

به گزارش نگاه اصفهان و به نقل از سازمان لیگ فوتبال ایران دو تیم استقلال و پرسپولیس در هفته چهارم مقابل یکدیگر قرار می‌گیرند.

این بازی در روز یکشنبه ۳۱ شهریور ساعت ۱۸:۴۵ در ورزشگاه آزادی برگزار خواهد شد.