108388 477

کودک 6 ساله خمینی‌شهری جان مادرش را نجات داد

on .

ph794شب گذشته ویدئویی در فضای مجازی منتشر شد که حاوی تماس تلفنی یک کودک خمینی‌شهری با مرکز اورژانس ۱۱۵ اصفهان و درخواست کمک برای نجات جان مادر بود.

 

 

 

گربه‌رقصانی آمریکا علیه سپاه به جایی نخواهد رسید

on .

گربه‌رقصانی آمریکا علیه سپاه به جایی نخواهد رسیدرهبر معظم انقلاب اسلامی فرمودند: آمریکا و دشمنان نادان چهل سال است که هر چه در توان داشتند علیه جمهوری اسلامی به کار بستند، اما هیچ غلطی نتوانستند بکنند و امروز دست انقلاب و نظام اسلامی در منطقه و بلکه در دنیا باز شده است.

 

 

سال جدید، سال تولید، تلاش و اشتغال برای جوانان عزیز است

on .

سال جدید، سال تولید، تلاش و اشتغال برای جوانان عزیز استرییس‌جمهوری در پیام نوروزی به مناسبت حلول سال ۱۳۹۸ هجری شمسی، با ارائه فهرستی از کامیابی‌های سال گذشته و ناکامی‌ها و مشکلاتی که مردم با آن مواجه بودند، سال جدید را سال تصمیم‌گیری‌های نو، انسجام ملی و تلاش مضاعف خواند و تاکید کرد: تردید نکنید با تلاش مضاعف، به پیروزی می‌رسیم و از مشکلات عبور خواهیم کرد.

 

 

کلید حل مشکلات اقتصادی توسعه تولید ملی است

on .

کلید حل مشکلات اقتصادی توسعه تولید ملی استرهبر معظم انقلاب اسلامی در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۳۹۸ هجری شمسی، با تبریک عید نوروز و میلاد مسعود امیرمؤمنان حضرت علی علیه‌السلام به هم‌میهنان عزیز و بویژه خانواده‌های معظم شهیدان و جانبازان، و با آرزوی سالی توأم با شادی، سعادت، سلامت جسمی و توفیقات روزافزون مادی و معنوی برای ملت ایران، سال جدید را سال «رونق تولید» نامگذاری کردند.

 

آداب پذیرایی از نوروزگاه در شهرهای ایران

on .

آداب پذیرایی از نوروزگاه در شهرهای ایرانجشن نوروز، بلند مرتبه‌ترین جشن ایران زمین است. شاید کم و بیش رسومات این جشن برای همه‌ ما آشنا باشند؛ اما ما ایرانی‌ها، همه‌ نوروز را به یک صورت جشن نمی‌گیریم.