108388 477

نوید مکوندی اردونشین شاهین شهری تیم ملی ووشو

on .

نوید مکوندینوید مکوندی قهرمان ووشوی کشور گفت: هم اکنون برای حضور در مسابقات هنگ کنگ که اواخر مهرماه برگزار می‌شود در اردوی تیم ملی به سر می برم و روزانه ۶ ساعت تمرین می کنیم .

مکوندی ادامه داد: ووشو کشورمان در طول سال‌های گذشته به هر آنچه در دنیای ووشو می‌خواست دست پیدا کرده و شاهد توسعه و گسترش رشته ووشو در ایران با ۱۸ سبک هستیم که بدون شک حاصل افتخار آفرینی‌های ورزشکاران خوب کشورمان و یک مدیریت صحیح و به دور از حاشیه و همراهی و وفاق همه اعضای خانواده این رشته رزمی است.

وی افزود: اکنون رشته ووشو ایران موفقیت‌های بسیاری کسب کرده به نحوی که پیروزی خود را روی دیوار چین جشن می‌گیرد.

این رشته چند سالیست در شهرستان شاهین شهر و میمه خواهان زیادی پیدا کرده که این موضوع بابت حضور قهرمان آسیا و جهان، نوید مکوندی در اصفهان و در شهر شاهین شهر است او هم اکنون در اردوی تیم ملی به سر می‌برد و در حال آماده سازی خود برای مسابقات هنگ کنگ است.

مکوندی گفت: از سال ۸۲ به عضویت تیم ملی درآمدم و در مسابقات زیادی شرکت داشتم که حاصلش کسب ۱۲ مدال طلای جهان و آسیا و ۲۳ مدال طلای کشوری و سبکی و بین المللی بوده است و باید بگویم یکی از افتخارات بنده این است که در مسابقات کشور چین اولین نماینده دنیا بودم که توانستم کاپ قهرمانی طلا را کسب کنم و از سال ۸۲ تاکنون موفق شدم در اردوی تیم ملی شرکت کنم.

وی بیان داشت: اکنون در اردوی تیم ملی به سر می برم که از اوایل تیر ماه آغاز شده است و روزانه ۶ ساعت تمرین می کنیم و اواخر مهرماه برای شروع مسابقات اعزام می شویم.

منبع: باشگاه خبرنگاران

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید