108388 477

به همدلی لازم رسیده‌ایم

on .

به همدلی لازم رسیده‌ایمسرمربی تیم فوتبال ذوب آهن گفت: به اتحاد و همدلی که به دنبال آن بودیم، رسیده‌ایم.

 

 

 

علیرضا منصوریان در نشست خبری قبل از دیدار تیمش مقابل الکویت ضمن خوش‌آمدگویی به تیم الکویت، گفت: امیدوار هستم بتوانیم میزبانی خوبی در این رقابت‌ها برای تیم الکویت باشیم.

سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن ادامه داد: تیم حریف را آنالیز کرده‌ایم و تمام بازی‌های یک سال گذشته آن‌ها را بررسی کردیم؛ قبل از بازی با تیم نساجی مازندران آنالیز دو دسته شد تا الکویت و الوحدات را آنالیز کنیم؛ انشالله در بازی فردا مقابل الکویت موفق خواهیم شد.

منصوریان گفت: به بازیکنان گفته‌ام که چطور نبود خلعتبری در بزی پر شود و نکته بسیار مهمی است که در نبود خلعتبری چطور بتوانیم فضاها را در بازی کاملاً پوشش دهیم.

سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن با اشاره به مهمان‌نوازی اصفهانی‌ها، اظهار کرد: اصفهانی‌ها به مهمان‌نوازی مشهور هستند و اصفهان مرکز مهمان‌نوازی است؛ تیمالکویت در روزهای خوبی که رودخانه زاینده‌رود اصفهان جاری است، به این شهر آمده‌اند. باشگاه ذوب آهن جزو بهترین‌ها است و تمام تیم‌های اصفهانی در لجستیک و مدیریت بسیار قوی هستند.
قاسم حدادی‌فر کاپیتان تیم ذوب‌آهن گفت: امیدواریم فردا شروع خوبی برای بازی هایی آسیایی و لیگ باشد، از هوادارن می خواهم فارغ از رنگ ها فردا برای نماینده ایران حضور پیدا کنند.

وی تصریح کرد: ذوب‌آهن تیم کم تجربه در جام باشگاه‌های آسیا نیست، شرایط آماده سازی خوبی را سپری کردیم و تیم مقابل را به خوبی مورد آنالیز قرار دادیم؛ امیدوارم بتوانیم دستورات مربی و کادرفنی را در زمین به خوبی عملی کنیم و پیروز این بازی باشیم.
حدادی‌فر ادامه داد: امیدوارم هواداران فردا ما را تنها نگذارند و در پایان بازی بتوانیم خوشحالی آن‌ها را شاهد باشیم.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید