108388 477

واکنش باشگاه سپاهان به خبر حمله به اتوبوس پرسپولیس

on .

ph577

 اعضای تیم فوتبال پرسپولیس در حالی برای برگزاری بازی معوقه هفته دوازدهم برابر سپاهان روز شنبه راهی اصفهان شدند که برخی از افراد به اتوبوس این باشگاه حمله کردند و یکی از شیشه‌ها شکسته شد.مدیر رسانه‌ای باشگاه سپاهان حمله به اتوبوس پرسپولیس در مسیر اصفهان را تایید کرد.

 

سیامک قلیچ خانی مدیررسانه‌ای باشگاه سپاهان درباره حمله برخی از افراد به اتوبوس باشگاه پرسپولیس گفت: این بحث قابل اثبات نیست که طرفداران ما به اتوبوس باشگاه پرسپولیس حمله کردند یا کار آن‌ها نبود. البته آنچه مشخص است اتوبوس پرسپولیس مورد حمله قرار گرفت و سنگ در مسیر شاهین شهر به یکی از شیشه هایش خورده است، اما معلوم نیست کار چه کسانی است. به هر حال ما حمله به اتوبوس پرسپولیس را محکوم می‌کنیم.

او ادامه داد: پرسپولیسی‌ها مدعی بودند که هتل محل اقامتشان شلوغ شده است، اما طبق تحقیقات باشگاه سپاهان و نیروی انتظامی مشخص شد که این اتفاق رخ نداده است.

قلیچ خانی درباره اینکه در نشست خبری به قلعه نویی پیشنهاد کرده است که جواب برانکو در مورد داوری را ندهد، گفت: این موضوع صحت ندارد. ارتباط قلعه نویی با برانکو به سال‌های دور بازمی گردد زمانی که برانکو مربی تیم فوتبال کرواسی و قلعه نویی هم هدایت تیم ملی را برعهده داشت. قلعه نویی ارادت ویژه‌ای برای برانکو قائل است و جواب سرمربی پرسپولیس هم داد که فشردگی مسابقات باعث خستگی این باشگاه و برانکو شده است.
منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

 

 

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید