Ph6025.jpg

سپاهانی‌ها از باخت الریان خشمگین شدند/ درگیری شدید در اصفهان با اتهام تبانی

on .

sepahan2بازیکنان تیم هندبال سپاهان از باخت الریان قطر برابر تیم الکاظمه کویت خشمگین شدند و انگ تبانی به قطری‌ها زدند.

به گزارش نگاه اصفهان، سپاهان اصفهان به عنوان میزبان جام باشگاه‌های هندبال آسیا در گام اول خود مقابل الریان قطر شکست خورد تا معادله صعود این تیم به دور نیمه نهایی پیچیده شود.

طلایی پوشان اصفهانی به مصاف نماینده عمان رفته‌اند، امیدوار بودند امروز الریان قطر بتواند الکاظمه کویت را هم شکست دهد تا مسیر صعود این تیم هموار شود. در حالی که وسلین وویویچ و شاگردانش از روی سکوها نظاره‌گر این بازی نزدیک بودند، در نهایت الکاظمه کویت با اختلاف یک گل و با نتیجه ۲۷ بر ۲۶ به برتری رسید.

این اتفاق در حالی رقم خورد که سپاهانی‌ها اعتقاد داشتند بین دو تیم تبانی رخ داده و الریان قطر با وجود توانایی برای شکست الکاظمه کویت، این بازی را شُل گرفته و نتیجه را به حریف واگذار کرده تا هر دو تیم به دور بعدی برسند و سپاهان حذف شود.

حالا سپاهان که همین الکاظمه کویت را هم شکست داده، امروز با هر نتیجه ای هم تیم عمانی را شکست دهد، نمی تواند به نیمه نهایی صعود کند.

همین موضوع باعث شد تا بعد از ورود بازیکنان سپاهان به زمین برای گرم کردن و روبرو شدن آنها با بازیکنان الریان قطر، درگیری شدیدی بین بازیکنان دو تیم رخ دهد که برای دقایقی جو سالن را به شدت ملتهب کرد. البته که این درگیری بین سپاهانی ها و بازیکنان الکاظمه کویت هم رخ داد.

خبرنگار: امیرعلی شفیعه

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ویدیو

نخستین مانور مدیریت بحران در شهرک صنعتی بزرگ اصفهان

نطق نماینده مردم اصفهان در مجلس پیرامون تغییر پول ملی