Ph6025.jpg

کسب مقام نایب قهرمانی شرکت خطوط لوله در مسابقات سراسری تیراندازی پالایش و پخش

on .

medalتیم تیراندازی شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران در مسابقات سراسری کارکنان زیر 44 سال و کمتر شرکت ملی پالایش و پخش، مقام نایب قهرمانی را کسب کرد.

به گزارش نگاه اصفهان، در این دوره از مسابقات که به میزبانی منطقه اصفهان برگزار شد شرکت های: ملی پخش مقام اول، خطوط لوله و مخابرات مقام دوم، پالایش نفت اصفهان مقام سوم را کسب کردند و تیم پالایش نفت شازند موفق به دریافت کاپ اخلاق شد.

در بخش انفرادی رشته تپانچه آقایان: «مهدی بریمانی» از شرکت خطوط لوله و مخابرات نفر اول، «بهروز زمانی» از شرکت ملی پخش نفر دوم، «عباس ابوالحسنی» از پالایشگاه اراک و «احمد نوروزی» از شرکت ملی پخش مشترکا به عنوان نفر سوم معرفی شدند.

در بخش انفرادی رشته تفنگ آقایان: «علی محمدی» از پالایشگاه اصفهان نفر اول، «محسن رضایی» از پالایشگاه بندرعباس نفر دوم، «محمد مهران مغزی» از پالایشگاه اصفهان و «آق اویلی محلی» از خطوط لوله و مخابرات مشترکا نفر سوم شدند.

گفتنی است در مراسم اختتامیه که با حضور مسئول ورزش های قهرمانی امور ورزش شرکت ملی پالایش و پخش، مسئول ورزش شرکت خطوط لوله و مخابرات و مدیر و برخی مسئولین منطقه برگزار شد از مقام آوران تجلیل گردید.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ویدیو

پروژه سرزمین هزار پیشه شاهین شهر اصفهان

آگهی مزایده فروش زمین تجاری، نمایشگاهی و خدماتی شمال استان اصفهان