Ph6025.jpg

چه خبر از سرمربی قهرمان هندبال سپاهان؟

on .

rahimi111مجید رحیمی زاده سرمربی فصل پیش هندبال سپاهان که یک فصل موفق را در کادر فنی این تیم سپری کرد و بعد از 1 دهه ناکامی تیم هندبال سپاهان را قهرمان ایران کرد، در زمانی که هیچ کدام از تیم های باشگاه سپاهان نتوانستند در هیچ رشته ای قهرمانی بدست آورند، این روزها مورد بی مهری قرار گرفته و خبر از برکناری وی به گوش می رسد.

شنیده ها حاکی از این است که بجای این اسطوره با 30 سال حضور در سپاهان، یک سرمربی خارجی به کار مشغول گردد.!
این تصمیم در حالی گرفته شدن است که رحیمی زاده سُکان هدایت تیم ملی هندبال نوجوانانی جمهوری اسلامی ایران را به عهد گرفته، تیمی که تمام کارشناسان ورزش هندبال کشور از آن قطع امید کرده و هیچ شانسی در مسابقات آسیایی برایش قائل نشده بودند.
این تیم توانست در عین ناباوری پس از 14 سال ناکامی از مقام به سرمربیگری مجيد رحیمی زاده به فینال مسابقات قهرمانی آسیا راه پیدا کند.

جایی که تا این سال در اختیار کشورهای عربی و بعضا در احاطه کشورهای آسیای شرقی، همچون کره و ژاپن بوده است!

حال با توجه به مصاحبه اخیر آقای ساکت مبنی بر تقویت تیم در حیطه بازیکنان و کادر، سوالی که در ذهن مخاطبان جامعه هندبال ایجاد می‌شود این است که چرا وقتی یک سرمربی جوان در ایران و آسیا عملکردی عالی از خود به جای گذاشته و با کسب عنوان قهرمانی جام در لیگ برتر هندبال کشور و راهیابی به فینال قهرمانی آسیا و کسب مجوز حضور در مسابقات جهانی که بالاترین مسابقات در هر رشته ی ورزشی می باشد را در کارنامه خود دارد، اینگونه مورد بی مهری و تنگ نظری قرار می گیرد.
باید پرسید:
دیدگاه مربی خارجی از کجا و چرا مدنظر مدیران باشگاه قرار گرفته؟!
آیا دستهای پشت پرده در هندبال هم وجود دارد؟!
آیا منفعت‌طلبی در به کار گرفتن گزینه های خارجی باشگاه (چه بازیکنان و چه کادر) که این روزها تعدادشان زیاد شده وجود دارد؟!
آیا انتظار بیشتر از قهرمانی در کشور، حضور در آسیا و جهان از یک کادر فنی وجود دارد؟!

این پرسش هایی است که باید جوابی برای آنها وجود داشته باشد، البته اگر گوش شنوایی باشد!

خبرنگار: امیرعلی شفیعه

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ویدیو

نطق نماینده مردم اصفهان در مجلس پیرامون تغییر پول ملی

نخستین مانور مدیریت بحران در شهرک صنعتی بزرگ اصفهان