Ph6025.jpg

رحیمی زاده: می خواهیم با صدرنشینی راهی مرحله پلی آف شویم

on .

rahimzadeh1سرمربی تیم هندبال سپاهان گفت: در این دو سال کرونایی از همراهی هوادارانمان محروم بوده ایم و در حال رایزنی با فدراسیون هندبال و هیات استان هستیم تا شرایط حضور تماشاگران در سالن ها مهیا شود.

به گزارش نگاه اصفهان، مجید رحیمی زاده سرمربی تیم هندبال باشگاه فولاد مبارکه سپاهان در خصوص میزبانی اصفهان در این مرحله از مسابقات لیگ برتر هندبال کشور اظهار داشت: خوشبختانه دور قبلی رقابت ها را با صدرنشینی پشت سر گذاشتیم. در این دور از رقابت ها ۴ بازی را در اصفهان برگزار خواهیم کرد. برای ما بسیار مهم است تا شرایط خود در جدول را حفظ کرده و به عنوان تیم نخست به مرحله بعد صعود کنیم.
وی افزود: کسب این میزبانی توسط شهر اصفهان به ما هم کمک می کند تا در خانه خودمان به مصاف رقبا برویم. از طرفی این موضوع باعث می شود تا بازیکنان بیشتر از قبل احساس مسئولیت کرده و فشار بیشتری را تحمل کنند که باید شرایط را کنترل کنیم و انشالله بازی های خوبی را به نمایش بگذاریم.
رحیمی زاده با اشاره به انتظارات به حق هواداران از تیم های باشگاه سپاهان برای کسب عنوان قهرمانی گفت: همه تیم های باشگاه سعی و تلاش خود را برای تحقق این اهداف انجام داده اند و در بعضی از رشته ها با بدشانسی موفق به ایستادن در جایگاه نخست نشده اند. امیدوارم تیم ما بتواند این نتایج را جبران کرده و قهرمانی را برای هواداران سپاهان و مردم اصفهان به ارمغان بیاورد.
سرمربی طلایی پوشان با یادآوری حمایت های پرشور هواداران سپاهان از تیم هندبال این باشگاه در سال های گذشته، خاطرنشان کرد: در این دو سال کرونایی از همراهی هوادارانمان محروم بوده ایم و در حال رایزنی با فدراسیون هندبال و هیات استان هستیم تا شرایط حضور تماشاگران در سالن ها مهیا شود.
مجید رحیمی زاده با اشاره به ایام ماه مبارک رمضان گفت: در این ایام تمرینات و مسابقات دوستانه خود را به بعد از زمان افطار موکول کرده ایم تا بازیکنان دچار مشکل نشوند‌.
سرمربی سپاهان در پایان در مورد عضویتش در جمعیت هلال احمر استان اصفهان نیز گفت: اعتقاد من این است که هر انسانی مهارت های به خصوصی دارد و چه بهتر که بتواند با استفاده از توانایی هایش به دیگران نیز کمک کند. امیدوارم این گونه اقدامات تداوم داشته باشد و باعث الگو سازی برای سایر ورزشکاران نیز بشود.

امیرعلی شفیعه

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ویدیو

اختتامیه مسابقات بین المللی اربابان سلاح در شاهین شهر اصفهان

نخستین مانور مدیریت بحران در شهرک صنعتی بزرگ اصفهان