Ph6025.jpg

احمدپور: امیدوارم سال آینده برای من و سپاهان سال بهتری باشد

on .

ahmadpurبازیکن تیم بسکتبال زنان سپاهان گفت: شرایط سپاهان برای فصل آینده مشخص نیست. امیدوارم تیمداری باشگاه در بخش بانوان ادامه داشته باشد و اگر کادر فنی صلاح بداند با افتخار باز هم در خدمت سپاهان خواهم بود.

به گزارش نگاه اصفهان، نگین احمدپور، بازیکن تیم بسکتبال زنان باشگاه فولاد مبارکه سپاهان درباره شرایط ورودش به ورزش بسکتبال اظهار داشت: از سن ۱۲ سالگی بسکتبال را شروع کردم، قبل از آن در رشته فوتسال فعالیت داشتم، اما به دلایل مخالفت خانواده و مسائل دیگر از فوتسال فاصله گرفتم. به این ترتیب در باشگاهی که در نزدیکی محل سکونتمان بود، در رشته بسکتبال ثبت نام کردم و از نظر مربیانم در همان اوایل استعداد بسکتبالی خاصی داشتم.
وی افزود: بعد از ۶ ماه اولین مسابقات رسمی خود را در مسابقات بین مدارس تجربه کردم و پس از آن برای مسابقات استانی انتخاب شدم و به همین شکل به پیشرفت خود ادامه دادم. اولین مربی رسمی بنده سر کار خانم لیرابی بودند که در شاهین شهر اصفهان تیمی را تاسیس کرده و استعداد های شهر را در گرد هم آوردند. در این بین در مسابقاتی شرکت کردم و حتی به تیم ذوب آهن هم معرفی شدم اما شرایط برای حضور در این تیم مهیا نشد.چون من بازیکن رده سنی جوانان بودم و در ابتدا قرار بود ذوب آهن در مسابقات این رده شرکت کند اما در اواسط راه برنامه تغییر کرد و برای رقابت های نوجوانان اعلام آمادگی کردند. همین موضوع باعث شد تا در آن فصل نتوانم در هیچ تیمی حضور داشته باشم و از این نظر بسیار آسیب دیدم.
احمد پور در خصوص شرایط پیوستنش به سپاهان نیز گفت: پس از گذشت مدتی با لطف سرکار خانم سیما مکارمی به تیم سپاهان اضافه شدم و با توجه به این که مسابقات تیم شروع شده بود، هماهنگی با بچه ها کار سختی بود که با کمک های خانم مکارمی رفته رفته اوضاع بهتر شد و توانستم در تیم جا بیفتم و پس از موفقیت در لیگ های دسته دو و دسته یک، امسال به سوپرلیگ راه یافتیم.
بازیکن ۲۰ ساله سپاهان با بیان این نکته که امسال به نوعی سال معرفی او و هم تیمی های جوانش به بسکتبال کشور بود، خاطرنشان کرد: در سال جاری که در لیگ برتر حضور داشتیم، فصل عجیبی را تجربه کردیم و متاسفانه به دلایلی نتوانستیم نتایج درخشان گذشته را تکرار کنیم. از ابتدای لیگ با آمادگی خوب بدنی و روحی وارد مسابقات شده بودیم اما در میانه راه به دلایلی از شرایط ایده آل فاصله گرفتیم.پس از این افت فنی و مخصوصا روحی ، در چند بازی پایانی به لحاظ فردی عملکرد خوبی از خود به جا گذاشتم و از این بابت خوشحالم که توانستم توانایی های خود را به اثبات برسانم.
او وضعیت فعلی خود و سپاهان را اینگونه تشریح می کند: در حال حاضر تمرینات فردی خود را دنبال میکنم.شرایط سپاهان برای فصل آینده مشخص نیست.امیدوارم تیمداری باشگاه در بخش بانوان ادامه داشته باشد و اگر کادر فنی صلاح بداند با افتخار باز هم در خدمت سپاهان خواهم بود.سپاهان نام بزرگی است که بیش از ۴ سال سابقه پوشیدن پیراهن آن را دارم و چه چیزی از این بهتر که این حضور تداوم داشته باشد.
نگین احمدپور در بخش پایانی صحبت هایش گفت: در دو ماه گذشته به دلیل درگذشت پدرم از لحاظ روحی شرایط خوبی نداشتم اما به کمک خانواده کم کم سعی کردم به فرم مطلوب باز گردم و شرکت در مسابقات بسکتبال ۳×۳ جام فجر هم باعث شد تا دوباره در فضای ورزش قرار بگیرم.امیدوارم سال آینده برای من و تیم سپاهان سال بهتری باشد.

خبرنگار:امیرعلی شفیعه

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ویدیو

نخستین مانور مدیریت بحران در شهرک صنعتی بزرگ اصفهان

اختتامیه مسابقات بین المللی اربابان سلاح در شاهین شهر اصفهان