Ph6025.jpg

ملابهرامی:امیدوارم در اصفهان هم هواداران اجازه حضور در سالن ها را داشته باشند

on .

molabahramiفرزاد ملابهرامی بازیکن با سابقه تیم والیبال باشگاه فولاد مبارکه سپاهان درباره دیدار تیمش مقابل شهرداری ورامین اظهار کرد: خدا را شکر توانستیم به روند خوب گذشته برگردیم، سه هفته خیلی سخت را پشت سر گذاشتیم.

به گزارش نگاه اصفهان، وی درباره غیبت مجتبی میرزاجانپور به دلیل رای کمیته انضباطی گفت: میرزاجانپور از بازیکنان خوب و تاثیر گذار تیم ما است و نبودنش احساس می شود اما خوشبختانه فرهاد قائمی و علیرضا مباشری این خلا را پوشش دادند و امیر غفور نیز خیلی به ما کمک کرد تا برنده بازی باشیم.

ملابهرامی درباره وضعیت خود نیز گفت: خدا را شکر میکنم آقای محمدی راد به من اعتماد دارد و سومین فصلی است که در کنار ایشان در تیم حضور دارم. بعد از چهار و پنج سال سخت،حضور آقای محمدی راد هم از نظر روانی و هم از نظر فنی باعث شد بازگشت دوباره ای به والیبال داشته باشم.

او ادامه داد: در بازی بعدی باید به مصاف هراز آمل برویم، بازی در شمال و مخصوصا آمل سخت است اما برای ما تیم سپاهان شرایط سخت معنایی ندارد.

بازیکن با سابقه سپاهان با اشاره به این که در سایر شهر ها تماشاگران در سالن مسابقه حضور دارند، اضافه کرد: به نظر من هواداران سپاهان بهترین هواداران آسیا هستند.تعصب و غیرت آنها روی سپاهان مثال زدنی است.دامیدوارم با هماهنگی ستاد کرونا، در اصفهان هم مانند سایر شهرها هواداران اجازه حضور در سالن ها را داشته باشند.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا قول قهرمانی می دهد، گفت : ما ۱۲ برد متوالی داشتیم اما بعد از آن ۳ بازی را باختیم و این نشان می دهد که ورزش غیرقابل پیش بینی است و نمی توان قولی داد اما سپاهان همیشه قهرمان است و ما تلاش می کنیم تا این موضوع را اثبات کنیم.

ملابهرامی در پایان در مورد جو بازی با شهرداری گنبد اظهار کرد: در بازی با شهرداری گنبد از طرف تماشاگران میزبان و تیم داوری بسیار اذیت شدیم اما توانستیم در آن شرایط غیرحرفه ای، پیروز از زمین بازی خارج شویم و این نشان دهنده پتانسیل و شخصیت تیمی بالای ما بود.

خبرنگار: امیرعلی شفیعه

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ویدیو

نطق نماینده مردم اصفهان در مجلس پیرامون تغییر پول ملی

نخستین مانور مدیریت بحران در شهرک صنعتی بزرگ اصفهان