Ph6025.jpg

سرمربی تیم والیبال سپاهان: مستحق این باخت بودیم

on .

mohamadiradتیم والیبال سپاهان اصفهان در هفته سیزدهم لیگ برتر کشور نخستین شکست فصلش را با نتیجه ۳ بر ۲ مقابل تیم آذرباتری متحمل شد.

به گزارش نگاه اصفهان، رحمان محمدی راد سرمربی تیم والیبال باشگاه فولاد مبارکه سپاهان در رابطه با نخستین شکست فصل سپاهان در مسابقات لیگ برتر اظهار کرد: آذرباتری مستحق این پیروزی بود.ما در هیچ زمینه ای شایستگی این را نداشتیم که برنده بازی باشیم، اشتباهات زیادی داشتیم و تکرار اشتباهاتمان باعث شد تیم مقابل شجاعت بیشتری برای پیروز شدن کسب کند.

محمدی راد با اشاره به این نکته که در همه بخش ها ضعف داشتیم، گفت: در بخش حمله ضعیف عمل کردیم، جایی که در طول این نیم فصل جزو نقاط قدرت ما بود، در ست های دوم و سوم بازی در خصوص استفاده از ویدیو چک سو تفاهم هایی پیش آمد که با توجه به اختلاف زیاد امتیازات مسئله مهمی نبود.

وی در رابطه با عدم استفاده به موقع از امیر غفور در این مسابقه نیز گفت: غفور امروز مصدوم بود و در ست های پایانی هم به دلیل فشار بالای بازی او را به میدان فرستادم که کار اشتباهی بود و باید استراحت می کرد.

محمدی راد ادامه داد: در ست دوم موتور تیم روشن شد و در ست سوم ادامه یافت اما در ست چهارم در حالی که باید اختلاف ۱۰ امتیازی میداشتیم به دلیل اشتباهات خودمان ورق برگشت.

سرمربی تیم با پذیرش مسئولیت این شکست گفت: بازیکنان را مقصر این شکست نمی دانم. ما از موقعیت هایمان به خوبی استفاده نکردیم. به دنبال جایگاه خوب در دور گروهی مسابقات هستیم که خوشبختانه در نیم فصل اول به این مهم دست یافتیم.امروز می توانستیم اختلافمان با رقبا را حفظ کنیم اما نشد و نمی خواهم به خاطر این باخت عملکرد کل تیم فصل را زیر سوال ببرم.باخت در مرحله گروهی سازنده است و امیدوارم که از اشتباهاتمان درس بگیریم.

سرمربی طلایی پوشان اصفهانی صحبت هایش را اینگونه به پایان رساند: برای من سلامت بازیکنان اهمیت دارد و دوست دارم در مرحله پلی آف تمام بازیکنانم را در اختیار داشته باشم، بنابراین در طول فصل سعی میکنم به بازیکنان استراحت بدهم و برای نیم فصل دوم نیز تغییری در ترکیب کلی تیم نخواهیم داشت.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ویدیو

اختتامیه مسابقات بین المللی اربابان سلاح در شاهین شهر اصفهان

نخستین مانور مدیریت بحران در شهرک صنعتی بزرگ اصفهان