Ph6025.jpg

نمایشگاه عکس فوتبالی در گالری حوزه هنری اصفهان

on .

galeriبه همت روابط عمومی هیئت فوتبال شهرستان اصفهان، نمایشگاه عکس فوتبالی در گالری حوزه هنری اصفهان برگزار شد.

به گزارش نگاه اصفهان، این نمایشگاه از 12 الی 19 آذر ماه در دو نوبت صبح 8 تا 12 و عصر 16 تا 20 پذیرای علاقمندان به ورزش فوتبال می باشد.

در حاشیه برگزاری این نمایشگاه، حمیدرضا دادخواه دبیر هیئت استان اصفهان ضمن تحسین این اقدام هیئت فوتبال گفت: خلاء به نمایش گذاشتن سابقه فوتبال اصفهان که سابقه بسیار بالایی دارد وجود دارد، تصاویر زمین های خاکی و تیم های قدیمی نشانه های سابقه این ورزش در اصفهان است و خوشبختانه با برگزاری چنین نمایشگاه هایی این انتظار می رود که قدمت فوتبال اصفهان به مخاطبان این رشته ورزشی معرفی شود.

وی اضافه کرد: فعالیت های هیئت فوتبال شهرستان به سوی بروز و علمی شدن پیش می رود و با تلاشی که مجموعه فوتبال در طول شبانه روز انجام می دهند آینده خوبی پیش بینی می شود.

دادخواه در پایان با اشاره به اینکه فعالیت این هیئت طی سه سال آینده برنامه ریزی شده است گفت: طی سه سال آتی نتایج خوبی در ورزش های فوتبال، فوتسال و فوتبال ساحلی در بخش های آقایان و بانوان شاهد خواهیم بود.

رضا خیری مسئول روابط عمومی هیئت فوتبال شهرستان در رابطه با نمایشگاه فوق گفت: این نمایشگاه دومین دوره برگزاری هیئت فوتبال شهرستان می باشد که در قالب به نمایش گذاشتن 63 قطعه عکس در اندازه های 40*30 و 70*50 برگزار شده است.

وی در رابطه با هدف از برگزاری نمایشگاه گفت: فوتبال تنها در شهر اصفهان نیست، تیم ها و استعدادهای زیادی در شهر هایی همچون هرند، جلگه، جرقویه سفلی داریم که حتی در زمین های خاکی عشق خود را به فوتبال و توپ نشان می دهند. همچنین با به نمایش گذاشتن عکس های آرشیوی این هیئت، پیشکسوتان را به جامعه علاقمند به این رشته ورزشی معرفی می کنیم.

گفتنی است، گالری هنری واقع در خیابان آمادگاه، ابتدای کوچه سوره، گالری عکس مرکز آموزش حوزه هنری اصفهان است.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ویدیو

نخستین مانور مدیریت بحران در شهرک صنعتی بزرگ اصفهان

اختتامیه مسابقات بین المللی اربابان سلاح در شاهین شهر اصفهان