108388 477

جوانان باید برابر هجمه دشمن گام‌های موثری در فضای مجازی بردارند

on .

sardar fedaفرمانده سپاه صاحب‌الزمان (عج) استان اصفهان گفت: امروز دشمن برای از بین بردن اصول و اعتقادات مردم تلاش عمده‌ای در فضای مجازی انجام می‌دهد و جوانان می‌توانند گام‌های موثری را برابر هجمه دشمن در فضای مجازی بردارند.

سردار مجتبی فدا ظهر امروز در حاشیه نخستین رویداد تولید محتوای تخصصی فضای مجازی اظهار داشت:  نوجوانان و جوانان در آغاز گام دوم انقلاب می‌توانند کارهای بسیاری انجام دهند به شرطی که خودشان را باور داشته باشند و این مایه امیدواری است.

وی با اشاره به نقش امید در پیشبرد اهداف افزود: جوانان باید قبول داشته باشند که این توانمندی‌ها در آن‌ها وجود دارد و از عهده آن بر می‌آیند.

فرمانده سپاه صاحب‌الزمان (عج) استان اصفهان درباره هدف از برگزاری این رویداد خاطرنشان کرد: این رویداد می‌تواند در ابعاد مختلف تاثیرگذار باشد که نخستین بُعد آن استعداد یابی است تا افراد توانمند بتوانند در ابعاد مختلف در فضای مجازی استعدادها و توانمندی‌‌های فردی خودشان را پرورش دهند.

وی تصریح کرد: در این رویداد، افراد با ظرفیت‌ها و قابلیت‌های موجود در حوزه تولیدات فضای مجازی آشنا می‌شوند و هم افزایی و هم پوشانی در میان جوانان به وجود می‌آید، سومین نکته مهم در برگزاری چنین رویدادی، استفاده از تجارب یکدیگر است.

سردار فدا بیان کرد: نوجوانان ما توان و ظرفیت فوق‌العاده‌ای برای دفاع از انقلاب و جمهوری اسلامی هستند، امروز دشمن برای از بین بردن اصول و اعتقادات مردم تلاش عمده‌ای در فضای مجازی انجام می‌دهد و جوانان می‌توانند گام‌های موثری را برابر هجمه دشمن در فضای مجازی بردارند.

وی درباره توصیه خود به بسیجیان برای چگونگی فعالیت در فضای مجازی گفت: بسیج تشکیلات انقلاب اسلامی است و یک جبهه مردمی دفاع از انقلاب و اسلام است و نباید در این ارزش خط و تقسیم بندی داشته باشیم، همانطور که مردم در انقلاب و دفاع مقدس در 41 سال گذشته حضور داشتند امروز هم این فضا را باز می‌گذاریم تا هرکس جایگاه خود را در گام دوم انقلاب پیدا کند و قدم خیر و موثری در راستای مقابله با استکبار دشمن بردارد.

منبع:تسنیم

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید