Ph6025.jpg

اصفهان یکی از استان‌های موفق در اجرای طرح نوروزی پلیس

on .

به هلاکت رسیدن قاتل شهید امینی مامور انتظامی شاهین شهررئیس بازرسی انتظامی کشور با بیان اینکه اصفهان یکی از استان‌های موفق در اجرای طرح نوروزی پلیس است، گفت: مجموعه انتظامی کشور با آمادگی کامل 2 مأموریت مهم مدیریت و کنترل ترافیکی و کنترل جرایم را در ایام نوروز دنبال می‌کند.

به گزارش نگاه اصفهان و به نقل از فارس، سردار مهدی معصوم بیگی در حاشیه سفر به استان اصفهان با تبریک سال نو اظهارداشت: مجموعه انتظامی کشور در آمادگی کامل قرار دارد و ۲ مأموریت خطیر مدیریت و کنترل ترافیکی و کنترل جرایم با اولویت جرم سرقت را دنبال می‌کند.

وی افزود: برنامه‌ریزی‌های دقیق و تخصصی برای هر ۲ موضوع ترافیک و جرایم توسط ستاد انتظامی کشور انجام شده و دستورالعمل‌ها مربوطه تهیه، تدوین و ابلاغ شده که در سطح کشور نیز اجرایی شده‌اند، مجموعه انتظامی کشور همه ظرفیت‌های خود را بکار گرفته و با تمام امکانات و همکاری دیگر دستگاه‌ها پای کار آمده تا این مأموریت مهم را با موفقیت انجام دهیم.

معصوم بیگی گفت: آمارها نشان دهنده این موضوع است که هر ۲ مأموریت خطیر نوروزی در سطح کشور به صورت موفق در حال انجام است، در حوزه کنترل سرقت در بسیاری از مؤلفه‌ها با کاهش خوبی روبه رو هستیم، در برخی مؤلفه‌ها باید تلاش بیشتری انجام شود و نقش خود مردم نیز در کمک به خادمان خود در انتظامی کشور بی‌بدیل و مهم است.

رئیس بازرسی انتظامی کشور بیان کرد: فرصت‌های وقوع و ارتکاب جرم را برخی اوقات خود مردم در اختیار مجرمان قرار می‌دهند، مانند اینکه مقدار زیادی طلا و پول نقد را در منازل خود نگه می‌‌دارند در حالی که بارها توصیه شده طلا و پول نقد بیش از حد لازم را به صندوق امانات بانک‌ها بسپارند.

وی با اشاره به حضور گشت‌های آشکار و پنهان نیروی انتظامی تصریح کرد: پلیس با قوت در کنار مردم است و در حوزه‌های ترافیکی و جرایم به ویژه جرم سرقت در ایام نوروز تمام توان خود را بکار بسته است؛ در حوزه کنترل ترافیک، همه همکاران در جاده‌ها حضور دارند، با وجود اینکه با افزایش قابل توجه سفرها روبه رو بوده‌ایم.

معصوم بیگی ادامه داد: در حوزه ریلی با افزایش ۱۲۰ درصدی و سفرهای هوایی با افزایش ۳۰ الی ۴۰ درصدی روبه رو بوده‌ایم که برنامه‌ریزی‌های خوبی انجام شده و در امنیت کامل و نظم و انضباط و حضور فعال پلیس این مأموریت در حال انجام است.

رئیس بازرسی انتظامی کشور با اشاره به وضعیت انتظامی استان اصفهان گفت: با برنامه‌ریزی‌های خوبی که در انتظامی استان اصفهان انجام شد، وضعیت خوبی در این استان حاکم است، برنامه‌ریزی‌های لازم از یک الی ۲ ماه قبل شروع شده و طرح نوروزی از ابتدای اسفند ماه آغاز شده است.

وی اضافه کرد: استان اصفهان یکی از استان‌های موفق در اجرای طرح نوروزی بوده، با وجود اینکه با حجم زیادی از مسافران نوروزی مواجه شده ولی با برنامه‌ریزی‌های خوبی که در جاده‌ها، درون شهر و خدمات انتظامی انجام شده و طبق بررسی‌های میدانی و گزارش‌هایی که از سامانه‌ها دریافت شده وضعیت انتظامی این استان مطلوب است و در طرح نوروزی موفق و خوب عمل کرده است.

معصوم بیگی با اشاره به اینکه چند سالی در استان اصفهان خدمت‌گزار مردم بوده است، خاطرنشان کرد: انصافاً مردم اصفهان مردمی ولایی، شهیدپرور و با فرهنگ هستند و برای بنده افتخاری بود که خدمت‌گزار این مردم فهیم بودم.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ویدیو

نخستین مانور مدیریت بحران در شهرک صنعتی بزرگ اصفهان

اختتامیه مسابقات بین المللی اربابان سلاح در شاهین شهر اصفهان