108388 477

اعزام هشت گروه امدادی هلال احمر به سی سخت

on .

ph1523هشت گروه امدادی از جمعیت هلال احمر اصفهان به منطقه سی سخت اعزام شد.

به گزارش نگاه اصفهان و به نقل از صدا و سیما،  معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان اصفهان گفت: علاوه بر اعزام سه گروه از نیرو‌های امدادونجات جمعیت هلال احمر استان از شهرستان‌های شهرضا، دهاقان و مبارکه، امروز هم پنج تیم در قالب گروهی ۲۵ نفره با مرکزیت هلال احمر شهرستان نجف آباد و از مناطق نجف آباد، تیران و کرون، فلاورجان و زرین شهر به منطقه سی سخت اعزام شدند.

داریوش کریمی افزود: تاکنون مسئولان منطقه سی سخت درخواستی از تأمین مواد غذایی به استان اصفهان نداشته اند درحالیکه دو هزار بسته غذایی از هلال احمر بوشهر با توجه به ارزیابی انبار‌های هلال احمر در سامانه جامع برای زلزله زدگان ارسال شده است.

زمین‌لرزه‌ای به بزرگی۵.۶ دهم ریشتر، ساعت ۲۲ و ۵ دقیقه و ۳۴ ثانیه روز روز چهارشنبه ۲۹ بهمن ماه شهر سی‌سخت مرکز شهرستان دنا را در استان کهگیلویه و بویراحمد لرزاند و مرکز لرزه نگاری کشور اعلام کرد این زمین لرزه در عمق هشت کیلومتری زمین در فاصله ۱۰ کیلومتری سی‌سخت در کهگیلویه و بویراحمد، ۱۹کیلومتری کمه در استان اصفهان و ۲۴ کیلومتری یاسوج مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد رخ داد.

این زلزله خسارت جانی نداشته، اما ۶۳ نفر مصدوم بر جای گذاشت.

سی‌سخت با هفت هزار نفر جمعیت در ۳۵ کیلومتری غرب یاسوج قرار دارد، بر اساس گزارش‌ها اولیه ۷۸ روستای شهرستان دنا در آن استان خسارت جدی دیدند.

بیش از ۲۴ هزار امدادگر، نجاتگر و داوطلب عضو جمعیت هلال احمر استان اصفهان هستند.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ویدیو

احداث قطار شهری شاهین شهر - اصفهان با سرعت در حال اجراست

گوشه ای از فعالیت های کادر درمان