108388 477

امسال نمایشگاه‌های عیدانه نخواهیم داشت

on .

phoca thumb l ph768وزیر کشور گفت: امسال نمایشگاه‌های عیدانه نخواهیم داشت و فروش‌های فوق‌العاده با شدت بیشتری کنترل خواهد شد.

به گزارش نگاه اصفهان و به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، عبدالرضا رحمانی فضلی، اظهار کرد: در این جلسه چند دستور داشتیم که یکی از آن‌ها مربوط به چگونگی ارزیابی طرح شهید سلیمانی بود که بسیج و وزارت بهداشت و سازمان برنامه و بقیه دستگاه ها ارائه دادند؛ مقرر شد برای دو و یا سه هفته آینده یک رزمایش کلی با اولویت مناطق قرمز و نارنجی خصوصا خوزستان داشته باشیم که بررسی این طرح به کمیته امنیتی انتظامی اجتماعی واگذار شد.

وی افزود: مقرر شد برای ایام عید طرح ویژه‌‌ای ارائه شود که ترددهای بین شهری و خودروهایی که افرادی با کرونای مثبت داخل آن حضور دارند با قوت بیشتری کنترل شود و بر تجمعات خصوصا اتوبوس‌ها و کامیون‌ها نظارت بیشتری انجام شود.

فرمانده قرارگاه عملیاتی مبارزه با کرونا درباره خریدهای عید و محل‌های خرید بیان کرد: امسال نمایشگاه‌های عیدانه نخواهیم داشت و فروش‌های فوق‌العاده با شدت بیشتری کنترل خواهد شد؛ از مردم خواهش می‌کنیم اگر خرید ضروری ندارند به محل‌های خرید مراجعه نکنند.

وزیر کشور گفت: برای ساماندهی دست فروش‌ها هم طرح‌هایی داریم که باید به صنوف مرتبط ابلاغ شود.

رحمانی فضلی تصریح کرد: امیدواریم بحث ورود واکسن‌های خریداری شده زودتر انجام شود و با اولویت بندی‌های وزارت بهداشت توزیع شود.

فرمانده قرارگاه عملیاتی مبارزه با کرونا با اشاره به بسته شدن مرز استان خوزستان خاطرنشان کرد: درباره وضعیت خوزستان تصمیم گرفتیم مرزهای کشور در این استان بسته شود؛ همچنین تردد بین شهری ممنوع شود و علما و رسانه با ایجاد یک جریان آگاهی بخشی فضای اجتماعی را برای رعایت بیشتر مردم آماده کنند و امیدواریم مشکل این استان هم به زودی حل شود تا نوروز خوبی داشته باشیم.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ویدیو

احداث قطار شهری شاهین شهر - اصفهان با سرعت در حال اجراست

گوشه ای از فعالیت های کادر درمان