108388 477

تداوم اقدامات ناجا در زمینه مقابله با کرونا

on .

ph1385فرمانده نیروی انتظامی گفت: نیروی انتظامی از سازمان های پیشرو در زمینه مقابله با کرونا بوده و بیشترین خدمات را در این زمینه به مردم ارائه کرده است.

سردار حسین اشتری اظهار داشت: نیروی انتظامی در زمینه فاصله گذاری اجتماعی، کنترل تردد ها، نظارت بر صنوفی که در یک مقطعی مجاز به ادامه فعالیت نبودند، برخورد با محتکران کالاها و اقلام بهداشتی، ضد عفونی کردن معابر و اماکن اقدامات بسیار مؤثری انجام داد ضمن اینکه تمام ظرفیت بیمارستان های ناجا نیز برای درمان بیماران کرونایی اختصاص یافته است.

وی گفت : مردم کاشان انصافاً هم در پیروزی انقلاب، هم در دفاع مقدس و هم در دفاع از ولایت همیشه پیشرو بوده و وظیفه ما در نیروی انتظامی هم این است که به این مردم شریف، شهید پرور و ولایی بهترین و با کیفیت ترین خدمات را ارائه کنیم.

سردار اشتری افزود: بررسی های صورت گرفته نشان می دهد که اقدامات فرماندهی انتظامی شهرستان کاشان در طول 9 ماهه سال جاری بسیار برجسته بوده و این اقدامات مورد تائید مردم و مسئولان است هرچند که در زمینه پیشگیری از جرایم باید کارهای بیشتری صورت گیرد که البته برنامه هایی را در دستور کار قرار دادیم.

فرمانده ناجا با بیان اینکه شهرستان کاشان به دلیل وسعت جغرافیایی و تأسیسات مهمی که در اطراف آن قرار دارد و همچنین وجود جاده های مواصلاتی از اهمیت بالایی برخوردار است، گفت: فرماندهی انتظامی شهرستان کاشان هم نیاز به تقویت دارد که امیدواریم با تصمیماتی که دراین سفر گرفته شد و کمکی که مسئولان و خیّران می کنند شاهد رشد قابل قبولی در توان و آمادگی نیروی پلیس این شهرستان باشیم.

برخورد با 4 هزار تارنمای شایعه ساز در فضای مجازی

وی یکی از اقدامات این نیرو را برخورد با کسانی دانست که با انتشار اخبار کذب و غیرواقع در فضای مجازی برای مردم نگرانی ایجاد می کردند و عنوان کرد: در این خصوص 4 هزار تارنمای شایعه ساز شناسایی و با آنان برخورد صورت گرفت، همچنین برخی از دائر کنندگان این تارنما ها به مراجع قضائی معرفی و برخی نیز مورد تذکر و اخطار پلیس قرار گرفتند.

افزایش 30 درصدی کشفیات مواد مخدر

سردار اشتری درادامه به عملکرد نیروی انتظامی در زمینه مبارزه با مواد مخدر پرداخت و گفت: ماموران پلیس با اشراف اطلاعاتی خود از طریق زمین و دریا با باندها و شبکه هایی که اقدام به قاچاق مواد افیونی به کشور می کردند برخوردهای قاطع و محکمی را انجام داد به طوری که کشفیات امسال ما نسبت به سال قبل 30 درصد افزایش داشته است.

وی خاطر نشان کرد: در کنار برخورد با شبکه ها و باندهای قاچاق مواد افیونی در مرزها در زمینه برخورد با توزیع کنندگان خرد مواد افیونی در محلات هم اقدامات خوبی انجام شده و افراد شاخص در این حوزه دستگیر و به مراجع قضائی معرفی شدند.

عالی ترین مقام نیروی انتظامی کشور خاطر نشان کرد: اقدامات خوبی از سال گذشته شروع شده و در ماه های اخیر برخی از سامانه ها و تجهیزات هوشمند پلیسی در یگان های انتظامی نصب و در اجرای ماموریت ها از آنها استفاده می شود و امیدواریم سال آینده تمام خدمات ناجا به مردم به صورت هوشمند و از طریق سیستم های الکترونیکی ارائه شود.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ویدیو

احداث قطار شهری شاهین شهر - اصفهان با سرعت در حال اجراست

گوشه ای از فعالیت های کادر درمان