108388 477

تجلیل از برترین های جشنواره شهید رجایی اصفهان

on .

ph1472بیست و سومین جشنواره شهید رجایی استان اصفهان با هدف تجلیل از دستگاه‌های اجرایی و کارمندان برتر در عرصه خدمت‌رسانی به ویژه در بحران کرونا برگزار شد.

به گزارش نگاه اصفهان، رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان اصفهان با بیان اینکه از هشت گروه برتر تجلیل شد اظهار کرد: در جشنواره امسال در گروه توسعه و زیرساخت شرکت توزیع برق اصفهان و آب و فاضلاب کاشان، در گروه آموزشی، پژوهشی و فرهنگی ادارات کل آموزش و پرورش استان، فنی و حرفه‌ای استان و ورزش و جوانان استان، در گروه سلامت و رفاه اجتماعی اداره کل بهزیستی استان، مدیریت درمان تامین اجتماعی و اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان و در گروه تولیدی و خدماتی اداره کل امور مالیاتی استان، امور عشایر استان و اداره کل استاندارد استان و در گروه عمومی و قضایی هم اداره کل امور اقتصادی و دارایی، ثبت احوال استان و اداره کل حفاظت محیط زیست استان، شرکت آب و فاضلاب استان و اداره کل صنعت معدن و تجارت استان حائز رتبه‌های برتر شناخته شدند.

نعمت الله اکبری افزود: دستگاه‌های برتر در مقابله با کرونا و حفاظت از سلامت مردم هم دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی اصفهان و کاشان با توجه به شاخص‌های تعیین شده برتر شناخته شدند.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان گفت: از فرمانداری های استان اصفهان نیز فرمانداری‌های شاهین شهر و میمه، فلاورجان و گلپایگان از برترین ها شناخته شدند.

وی با بیان اینکه همه ساله جشنواره شهید رجایی همزمان با هفته دولت و روز کارمند برگزار می‌شد خاطر نشان کرد: به دلیل شرایط کرونایی امسال، برگزاری این جشنواره به تعویق افتاد.

همدلی و هم افزایی لازمه عبور از شرایط سخت کنونی است

استاندار اصفهان گفت: برای عبور از شرایط سخت کنونی ضرورت همدلی، هماهنگی، هم افزایی، هم نوایی و انجام مسئولیت در قبال جامعه باید مورد توجه ویژه قرار گیرد.

عباس رضایی  افزود: مدیریت در این روزها بسیار سخت بوده و مدیران با مسائل و مشکلات فراوانی دست و پنجه نرم می‌کنند به همین جهت از مشکلات و کمبودها به عنوان فرصت و ارائه خدمات بیشتر باید استفاده کرد.

استاندار اصفهان اظهار کرد: تحریم‌های ناجوانمردانه استکبار جهانی وجود دارد و همه روزه مشکلات متعددی را برای نظام به وجود می‌آوردند.

رضایی گفت: مدیران امروز ایثارگر و از خود گذشته هستند از این رو باید دین خود را به نظام و انقلاب و شهدای گلگون کفن ادا کنیم.

مقام عالی دولت در اصفهان افزود: تمامی فرمانداران و مدیران و روسای سازمان‌ها در این روزهای سخت و مشکلات نمونه هستند.

وی گفت: همه ما ملزم به اجرای قانون هستیم، آن دسته از قوانین و مقررات ابلاغی مقام معظم رهبری باید به بخش نامه و قوانین و مقررات خاص خود تبدیل شود.

استاندار اصفهان گفت: مدیری که در زمینه دولت الکترونیک انفعالی برخورد کند نمی‌تواند از تحول اداری صحبت کند.

وی افزود: پیشرفت کشورها در راستای اجرای برون سپاری، پرداختن به سرمایه انسانی و آموزش انجام شده است.

رضایی با اشاره به برگزاری جشنواره شهید رجایی خاطرنشان کرد: این مناسبت‌ها باید گرامی داشته شوند و از آن‌ها برای بهبود اوضاع و شناسایی نقاط قوت و ضعف و ایجاد هماهنگی، همدلی و انسجام بیشتر باید استفاده شود.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ویدیو

گوشه ای از فعالیت های کادر درمان

طرح تثبیت قیمتها در مجلس