108388 477

دستگاه‌ها برای اجرای قانون هوای پاک اقدام کنند

on .

ph1412استاندار اصفهان گفت: دستگاه‌های متولی این استان به صورت ویژه برای اجرای طرح‌های مرتبط با قانون هوای پاک اقدام کنند.

عباس رضایی در جلسه وبینار با تعدادی از نمایندگان مردم استان در مجلس شورای اسلامی و استادان دانشگاه‌ها در خصوص وضعیت آلودگی هوای اصفهان افزود: استفاده از سوخت مازوت در نیروگاه‌ها همچنان پلمب است.

وی ادامه داد: با توجه به وارونگی هوا در برخی از روزهای دی ماه اطلاع رسانی دقیق از طریق دستگاه‌های مربوطه به شهروندان صورت بگیرد و مردم در این زمینه همکاری لازم را داشته باشند.

استاندار اصفهان اظهار کرد: باید از ظرفیت استادان متخصص دانشگاه‌های استان در حوزه‌های زیست محیطی و آلایندگی هوا استفاده و راهکارهایی جهت رفع این معضل اتخاذ گردد.

وی بیان کرد: فرمانداری اصفهان با تشکیل جلسات مستمر در راستای اجرای قانون هوای پاک با هماهنگی مدیران شهرستان‌های اصفهان، خمینی شهر، شاهین شهر و نجف آباد وارد عمل شوند.

آلودگی هوا یکی از چالش‌های اساسی کلانشهر اصفهان و شهرهای صنعتی اطراف آن است که کارشناسان تاکید دارند برای برون رفت از وضع موجود باید تدابیر اصولی اندیشید و برنامه‌های عملیاتی و راهکارهایی براساس تحقیقات علمی و دقیق در پیش گرفت.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ویدیو

گوشه ای از فعالیت های کادر درمان

طرح تثبیت قیمتها در مجلس