108388 477

بزرگترین نگرانی اصفهان کمبود آب است

on .

rezaei ostandar esfahan1استاندار اصفهان گفت: کمبود آب بزرگترین نگرانی موجود این استان تشنه است که همه باید صرفه‌جویی کنیم.

عباس رضایی اظهار کرد: ضمن احترام کامل به استان‌های مجاور و مردم متدین آنها، نمی‌خواهیم مدیون آنها بشویم و هیچ حق اضافه‌ای هم نمی‌خواهیم؛ بلکه وظیفه داریم یک قطره آب کمتر مصرف کنیم و یک قطره آب بیشتر به استان اصفهان بیاوریم.

وی افزود: شمال استان اصفهان به ویژه اردستان البته در ۲ سال گذشته شاهد بارندگی‌های خوبی بود اما برای توسعه کاشان و آینده این شهر بزرگترین نگرانی موجود کمبود آب است.

استاندار اصفهان بیان کرد: مسئولان برای کمبود آب در این استان باید یک فکر اساسی و چاره‌اندیشی کنند، چون در واقع این استان و یک تمدن در معرض خطر است.

وی گفت: همه ما سربازان نظام مقدس جمهوری اسلامی و مدیون این نظام هستیم؛ به عنوان سربازان نظام در هر کجا که مسئولیت داریم، به ویژه برای اجرایی کردن دیدگاه رهبر معظم انقلاب، وظیفه شرعی است که نهایت تلاش خود را به کار گیریم.

رضایی افزود: همه دولت و نظام یکی هستیم و باید همه باهم وفاق، همدلی، پشتیبانی، هم‌زبانی و هماهنگی داشته باشیم تا دشمن نتواند ضربه‌ای وارد کند.

استاندار اصفهان گفت: اگر کارها را به علت وجود کرونا تعطیل کنیم، از بین خواهیم رفت؛ به عنوان کارشناس و یک پزشک نه استاندار، اعلام می‌کنم وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی بسیار خوب و مدبرانه توانستند اپیدمی کووید- ۱۹ را مدیریت کنند.

رضایی تصریح کرد: کارتل‌ها و شرکت‌های بزرگ جهان در حال حاضر روی تولید واکسن سرمایه‌گذاری و فعالیت می‌کنند اما با توجه به اطلاعاتی که در اختیار دارم، فکر نکنم واکسن کرونا به زودی کشف و تولید شود.

وی خاطر نشان کرد: ساده‌زیستی، تکریم و احترام گذاشتن به ارباب رجوع، وظیفه همه مدیران دستگاه‌های اجرایی است.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ویدیو

آئین نواختن زنگ بازگشایی مدارس استان اصفهان

آموزش حضوری اجباری نیست