108388 477

اطاعت از ولایت درس بزرگ عاشورا

on .

ph1385فرمانده نیروی انتظامی گفت: از همه عزاداران و هیأت‌های مذهبی در جای جای ایران اسلامی تشکر و قدردانی می‌کنم که به فرمان رهبر معظم انقلاب لبیک گفته و دستورالعمل‌های بهداشتی را در برپایی عزاداری برای سید و سالار شهیدان رعایت کردند.

به گزارش نگاه اصفهان به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار حسین اشتری در حاشیه نماز ظهر عاشورا در شهر اصفهان ضمن تسلیت ایام شهادت اباعبدالله الحسین(ع)، اظهار داشت: خداوند متعال را شاکر هستیم که به مردم توفیق داد امسال هم عزاداری خالصانه خود برای حضرت سیدالشهدا و یاران با وفایش را انجام داده و ارادت خود را به پیشگاه آن حضرت نشان دهند که این عزاداری‌ها مورد قبول حضرت حق قرار گیرد.

فرمانده نیروی انتظامی با بیان اینکه عزاداری برای سید و سالار شهیدان تعطیل بردار نیست و فقط ممکن است شکل و برنامه‌های آن متفاوت باشد، گفت: امسال علی‌رغم شیوع بیماری کرونا نه تنها از شور عزاداری‌ها کم نشد بلکه مردم ما نشان دادند در عین رعایت دقیق مسائل بهداشتی عزاداری برای آقا ابا عبدالله الحسین(ع) را انجام می‌دهند و اجازه نخواهند داد چراغ مجالس عزاداری خاموش شود.

وی افزود: وظیفه خود می‌دانم از همه عزاداران و هیأت‌های مذهبی در جای جای ایران اسلامی تشکر و قدردانی کنم که به فرمان رهبر معظم انقلاب لبیک گفته و دستورالعمل‌های بهداشتی را در برپایی عزاداری برای سید و سالار شهیدان رعایت کردند.

فرمانده نیروی انتظامی خاطر نشان کرد: امروز افتخار بزرگ نیروهای انتظامی، سربازی برای ولایت و پاسداری از ارزش‌های انقلاب اسلامی است و در این مسیر از هیچ تلاش و کوششی دریغ نمی‌کنند.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ویدیو

آئین نواختن زنگ بازگشایی مدارس استان اصفهان

آموزش حضوری اجباری نیست