108388 477

پرداخت هرگونه شهریه به مدارس دولتی ممنوع است

on .

ph1361رئیس اداره ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان گفت: پرداخت هرگونه شهریه به مدارس دولتی ممنوع است و خانواده‌ها می‌توانند پس از تشکیل انجمن اولیا و مربیان و تعیین میزان کمک، داوطلبانه اقدام کنند.

علیرضا محمودی با اشاره به ثبت نام دانش آموزان برای سال تحصیلی 1400-1399 اظهار کرد: شیوه نامه ثبت نام دانش آموزان برای سال تحصیلی پیش رو، به ادارات آموزش و پرورش اصفهان، اعلام شده است.

وی افزود: با توجه به اینکه احتمال دارد در سال تحصیلی جدید نیز مشکل شیوع کرونا را داشته باشیم، بنابراین تمامی برنامه‌ریزی‌های لازم را برای ادامه روند آموزش دانش آموزان در سال تحصیلی آینده پیش بینی کرده و اقدامات لازم انجام شده است.

محمودی تصریح کرد: اولویت با ثبت نام دانش آموزانی است که محل زندگی آنها به مدرسه نزدیک‌تر است و سپس نسبت به ثبت نام دانش آموزانی که مایل به تحصیل در مدرسه منطقه‌ دیگری هستند اقدام می‌شود.

وی گفت: شهریه مصوب مدارس غیر دولتی به همه واحدها ابلاغ شده و خانواده‌ها می‌توانند با ورود به سامانه از میزان شهریه مصوب آگاه شوند.

رئیس اداره ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان خاطر نشان کرد: اولیای دانش آموزان می‌توانند شکایت خود از مدارس را در سامانه www.medu.ir اعلام کنند.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید