108388 477

قول مساعد وزیر برای پیگیری مشکلات اقتصادی اصفهان

on .

قول مساعد وزیر برای پیگیری مشکلات اقتصادی اصفهان وزیر امور اقتصاد و دارایی گفت: پیگیری مشکلات اقتصادی استان در دستور کار وزارت اقتصاد قرار دارد.

 

 

 

فرهاد دژپسند عصر دیروز در نشست شورای راهبردی مدیریت اقتصاد مقاومتی استاناز تلاش برای حل مشکلات فعالان اقتصادی استان خبر داد و گفت: برخی از این مشکلات در جلسه امروز حل و فصل و سایر موضوعات نیز برای پیگیری در دستور کار قرار می گیرد.

وی با اشاره به ظرفیت های گسترده صنعتی استان اصفهان گفت: اصفهان می تواند به یک نماد اقتصاد مقاومتی و پرتحرک تبدیل شود.

وزیر اقتصاد با اشاره به اینکه برنامه های اقتصاد مقاومتی باید با یک جهت گیری مشخص دنبال شود و این امرقابل دستیابی است افزود: دستگاه های متولی صنعت وکشاورزی ماموریت سنگینی برای ایجاد اقتصاد تاب آور پویا دارند.

دژپسند اضافه کرد: برای حفاظت و دفاع از هویت و استقلال کشور راه طولانی و درازی در پیش رو داریم و همانند دوران دفاع مقدس و جنگ تحمیلی هشت ساله باید ثابت کنیم که می توانیم و در مقابل همه مسائل، سختی ها و مشکلات ایستادگی و مقاومت کنیم.

وی ادامه داد: با قابلیت ها و پتانسیل های موجود در کشور و مردم دستیابی به این اهداف والا چندان دور از دسترس و دشوار نیست.

وزیر امور اقتصادی و دارایی تصریح کرد: امروز همکاری و همدلی بی نظیری در کشور و استانهای مختلف بوجود آمده و این همکاری، دیوار چدنی بسیار محکمی در مقابل نفوذ دشمنان ایجاد کرده است.

وی اضافه کرد: باید با همکاری، اتحاد و همدلی، تقاضا برای استفاده از کالاهای داخلی را با تلطیف و کاهش قیمت ها بیشتر کنیم و صادرات را افزایش دهیم و بذر امید را در سراسر کشور بپاشیم.

به گفته دژپسند ملت ایران با برخورداری از وحدت، همدلی و همکاری بالای خود نیازی به داشتن بمب اتمی ندارند.

وی خاطرنشان کرد: جامعه ایرانی از تمام شاخصه های عقل و علم خوبی برخوردارند، باید عزم و عمل را نیز به این شاخصه ها اضافه کنیم.

وزیر امور اقتصادی و دارایی گفت: با همکاری، همدلی و هم افزایی می توانیم به مراتبی دست پیدا کنیم که دیگران هم اذعان کنند با ایران و ایرانی نمی توان طرف شد.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید