108388 477

شخصا آماده رفع مشکلات سرمایه‌گذاران هستم

on .

شخصا آماده رفع مشکلات سرمایه‌گذاران هستماستاندار اصفهان گفت: با حضور سرمایه گذاران داخلی در اصفهان، شاهد اشتغالزایی و رونق اقتصادی در استان و کشور هستیم.

 

 

 

عباس رضایی عصر پنجشنبه در حاشیه افتتاح پروژه های عمرانی در نطنز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: دولت از سرمایه گذاری بخش خصوصی در حوزه تولید حمایت می‌کند.

وی تصریح کرد: در حال حاضر با حضور سرمایه گذاران داخلی در حوزه تولید در پهنه استان اصفهان، شاهد اشتغال زایی و رونق اقتصادی استان و کشور هستیم که این مهم در شرایط فعلی تحریم ها بسیار ارزنده است.

استاندار اصفهان افزود: سرمایه گذاری بخش خصوصی در عرصه تولید علاوه بر اشتغال زایی بازوی یاری رسان دولت در عرصه اقتصادی نیز هست.

وی با اشاره به چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران ابراز داشت: در این برهه از زمان حضور پررنگ ملت در کنار دولت و نظام جمهوری کاملا نمایان است و این حضور توأم با تلاش موجب پیشرفت و سربلندی این نظام است.

رضایی اضافه کرد: یوم الله ۲۲ بهمن نقطه اوج همدلی و همراهی مردم با نظام مقدس جمهوری اسلامی است و مردم سراسر استان اصفهان همانند همیشه در راهپیمایی این روز بزرگ این همراهی عزت‌مندانه را به رخ همه دنیا خواهند کشید.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید