108388 477

وزیر صمت ۵ طرح صنعتی را در مجموعه اسنوا اصفهان افتتاح کرد

on .

ph1450پنج طرح صنعتی در مجموعه اسنوا با حضور  وزیر صنعت، معدن و  جمعی از مسوولان استانی به بهره برداری رسید.

به گزارش نگاه اصفهان، پس از ۱۳ سال وقفه مرحله دوم شرکت حایر تهران(احیای واحد صنعتی غیرفعال مهیا گاز) در مجموعه اسنوا با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت و جمعی از مسوولان استانی و فعالان اقتصادی به بهره برداری رسید.

دستاورد گام دوم شرکت حایر تهران(احیای واحد صنعتی غیرفعال مهیا گاز) بومی سازی و تعمیق ساخت داخل و دانش فنی و تولید لوازم خانگی و کاهش وابستگی خارجی است.

همچنین با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت پروژه هوشمندسازی فرآیندهای تولید در این مجموعه افتتاح شد، افزایش قابل توجه رضایت مشتریان، ایجاد تمایز در سرویس دهی، جلب اعتماد و اطمینان بیشتر از جمله دستاوردهای این پروژه اعلام شد.

مجموع ظرفیت سالانه پروژه هوشمندسازی فرآیندهای تولید ۹۲ هزار سرویس است همچنین برای این طرح ۱۸۰ میلیارد ریال سرمایه گذاری شد و میزان صرفه جویی ارزی ۱۳۰ هزار یورو است و به صورت مستقیم سه هزار و ۱۰۰ نفر مشغول به کار هستند.

طرح تعمیق ساخت داخل و افزایش ظرفیت تولید تلویزیون هم به بهره برداری رسید، ظرفیت قبلی این طرح ۵۳۰ هزار دستگاه بود که با افتتاح این طرح ۴۷۰ هزار دستگاه افزوده شد و مجموع ظرفیت سالانه یک میلیون دستگاه است میزان سرمایه گذاری در طرح تعمیق ساخت داخل و افزایش ظرفیت تولید تلویزیون ۱۰۰۰ میلیارد ریال معادل ۳.۲ میلیون یورو است.

میزان صرفه جویی ارزی در این طرح هشت میلیون و ۵۰۰ هزار یورو است و به صورت مستقیم برای ۲۸۱ نفر اشتغال ایجاد کرده است.

افتتاح پروژه تکنولوژی Iot در یخچال‌های ساید بای ساید هوشمند از دیگر طرح‌های افتتاح شده توسط وزیر صمت در مجموعه اسنوا بود.

کنترل محصول لوازم خانگی از راه دور، مخابره هوشمند وضعیت محصول به خدمات پس از فروش، مدیریت آسان مواد غذایی موجود در یخچال جهت جلوگیری از اضطراب مصرف کننده، کاهش مصرف انرژی، افزایش طول عمر محصول از اهداف این طرح است.

افزایش ۸ برابری تولید لوازم خانگی در گروه صنعتی انتخاب

وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: فشار تحریم‌ها بر اقتصاد کلان کشور در اقتصاد برخی از محصولات و افزایش سهم در بازار داخل و افزایش کیفیت محصول تاثیرگذار بوده است.

علیرضا رزم حسینی افزود: در شرایط کنونی واحد‌های صنعتی به دنبال افزایش کیفیت و تولید همچنین افزایش سهم محصولات خود در بازار عرضه هستند.

وی افزود: براساس گزارشی از عملکرد کارخانه اسنوا، این مجموعه بزرگ تولید لوازم خانگی پیرو فرمایشات رهبر معظم انقلاب در سال جهش تولید در سه نوبت مشغول فعالیت و افزایش تولید محصول است.

وزیر صمت خاطر نشان کرد: با افزایش تولید کالا در داخل، محصول در بازار با قیمت مناسب عرضه و از قاچاق کالا جلوگیری می‌شود.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ویدیو

طرح تثبیت قیمتها در مجلس

گوشه ای از فعالیت های کادر درمان