108388 477

مکان و زمان تشییع جنازه بهنام صفوی مشخص شد

on .

بهنام صفوی مراسم خاکسپاری خواننده جوان کشور، بهنام صفوی چهارشنبه ۲۵ اردیبهشت برگزار خواهد شد.

 

 

بر اساس برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته مراسم تشییع پیکر زنده‌یاد «بهنام صفوی» روز چهارشنبه ۲۵ اردیبهشت‌ماه ساعت ۱۰ صبح از مقابل خانه هنرمندان اصفهان واقع در خیابان آبشار اول ساختمان خانه هنرمندان برگزار خواهد شد و پیکر این هنرمند فقید در قطعه هنرمندان آرامستان شهر شاهین‌شهر به خاک سپرده خواهد شد.
بهنام صفوی که از سال ۱۳۹۲ دچار ضایعه مغزی شده بود، با پیشرفت این بیماری در صبح ۲۹ تیرماه ۱۳۹۴ مجبور به عمل جراحی سختی شد. حال بهنام صفوی بعد از عمل در ایران بسیار بهتر شده بود و حتی آلبوم جدید خود به نام (معجزه) و چندین تک آهنگ را منتشر و کنسرت‌ها و اجراهای زیادی برگزار کرد. در سال ۱۳۹۶ دوباره بیماری صفوی تشدید و این بار برای درمان راهی آلمان شد. او در این سفر  در بیمارستان INI هانوفر توسط پورفسور سمیعی تحت عمل جراحی قرار گرفت.

صفوی بعد از عمل جراحی خود در آلمان به ایران بازگشت و دوره‌های شیمی درمانی و پرتودرمانی و روند ادامه درمان خود را انجام می‌داد. در نهایت این خواننده جوان کشورمان بامداد امروز در سن ۳۶ سالگی در شهر اصفهان دار فانی را وداع گفت.
در طول درمان فرزند وی «سام» نیز به دنیا آمد و کمک شایانی به روند بهبودش داشت.
بهنام صفوی موسیقی را با پیانو  و به صورت خودآموز آغاز کرد؛ سپس به فراگیری سازهای کوبه ای پرداخت.نخستین آلبومش با نام عشق من باش در سال 1388 روانه بازارشد.

قطعه «تمنا» که در سال 1385 از وی منتشر شد بسیار مورد استقبال قرارگرفت و این استقبال بهانه ای شد تا بهنام صفوی آلبوم عشق من باش را کلید بزند.از آهنگ های معروف بهنام صفوی می توان به قطعه «عشق من باش» اشاره کرد.

پایگاه خبری نگاه اصفهان درگذشت این هنرمند را به خانواده وی و جامعه هنری کشور تسلیت می‌گوید.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید