Ph6025.jpg

برگزاری مرحله نیمه نهایی مسابقات قرآن کریم شرکت ملی پالایش و پخش به میزبانی منطقه اصفهان

on .

khatelulehمرحله نیمه نهایی بیست و ششمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم شرکت ملی پالایش و پخش در منطقه یک کشوری به میزبانی شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران منطقه اصفهان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران - منطقه اصفهان، این دوره از مسابقات با حضور مناطق اصفهان، مرکزی، قم و چهارمحال و بختیاری از شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران و مناطق اصفهان و مرکزی از شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران و رقابت 97 متسابق برگزار شد.

بنا بر این گزارش، متسابقین در رشته های قرائت تحقیق، تقلیدی، ترتیل، مفاهیم و نهج البلاغه، حفظ تخصصی در گروه های مختلف سنی ویژه کارکنان، همسران و فرزندان کارکنان برگزار شد.

مهندس قدرت سربازی مدیر منطقه اصفهان در آیین افتتاحیه مسابقات طی سخنانی ضمن خیر مقدم به مدعوین و متسابقین گفت: این نعمت بزرگی است که همکاران و خانواده‌های شرکت‌های زیر مجموعه پالایش و پخش با محوریت قرآن کریم هر سال در چندین مرحله کنار هم جمع می شوند تا رقابت قرآنی را در کنار هم برگزار کنند و برگزاری این مسابقات باعث ایجاد فضایی قرآنی در محل کار و کانون گرم خانواده می گردد.

وی با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری افزود: مقام معظم رهبری در بیانات متعددی بر اهمیت پرداختن به برنامه قرآنی در جامعه تاکید کرده اند و بر این باور هستند که این جلسات است که فراگیری قرآن در جامعه را به دنبال خواهد داشت و مسابقات قرآن صرفاً برای سرگرمی و هنرنمایی نیست، بلکه برای تمسک جامعه به قرآن کریم است.

مهندس سربازی بیان داشت: امیدواریم این رویداد قرآنی برای کارکنان و خانواده‌های معزز شرکت همراه با خیر و برکت باشد و شاهد آن باشیم که این حرکت باعث شود تا زمینه برای عمل به تعالیم قرآن فراهم شود.

در پایان برنامه برگزاری مسابقات، مراسم اختتامیه با معرفی برترین ها برگزار شد و با اهدا لوح از آنها تقدیر شد.

گفتنی است تعداد 41 نفر از منطقه یک به مرحله نهایی که در مشهد مقدس در تاریخ های 9 تا 12 برگزار می شود راه یافتند.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ویدیو

نطق نماینده مردم اصفهان در مجلس پیرامون تغییر پول ملی

نخستین مانور مدیریت بحران در شهرک صنعتی بزرگ اصفهان