Ph6025.jpg

برگزاری مرحله نیمه نهایی مسابقات قرآن کریم شرکت ملی پالایش و پخش به میزبانی منطقه اصفهان

on .

khatelulehمرحله نیمه نهایی بیست و ششمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم شرکت ملی پالایش و پخش در منطقه یک کشوری به میزبانی شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران منطقه اصفهان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران - منطقه اصفهان، این دوره از مسابقات با حضور مناطق اصفهان، مرکزی، قم و چهارمحال و بختیاری از شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران و مناطق اصفهان و مرکزی از شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران و رقابت 97 متسابق برگزار شد.

بنا بر این گزارش، متسابقین در رشته های قرائت تحقیق، تقلیدی، ترتیل، مفاهیم و نهج البلاغه، حفظ تخصصی در گروه های مختلف سنی ویژه کارکنان، همسران و فرزندان کارکنان برگزار شد.

مهندس قدرت سربازی مدیر منطقه اصفهان در آیین افتتاحیه مسابقات طی سخنانی ضمن خیر مقدم به مدعوین و متسابقین گفت: این نعمت بزرگی است که همکاران و خانواده‌های شرکت‌های زیر مجموعه پالایش و پخش با محوریت قرآن کریم هر سال در چندین مرحله کنار هم جمع می شوند تا رقابت قرآنی را در کنار هم برگزار کنند و برگزاری این مسابقات باعث ایجاد فضایی قرآنی در محل کار و کانون گرم خانواده می گردد.

وی با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری افزود: مقام معظم رهبری در بیانات متعددی بر اهمیت پرداختن به برنامه قرآنی در جامعه تاکید کرده اند و بر این باور هستند که این جلسات است که فراگیری قرآن در جامعه را به دنبال خواهد داشت و مسابقات قرآن صرفاً برای سرگرمی و هنرنمایی نیست، بلکه برای تمسک جامعه به قرآن کریم است.

مهندس سربازی بیان داشت: امیدواریم این رویداد قرآنی برای کارکنان و خانواده‌های معزز شرکت همراه با خیر و برکت باشد و شاهد آن باشیم که این حرکت باعث شود تا زمینه برای عمل به تعالیم قرآن فراهم شود.

در پایان برنامه برگزاری مسابقات، مراسم اختتامیه با معرفی برترین ها برگزار شد و با اهدا لوح از آنها تقدیر شد.

گفتنی است تعداد 41 نفر از منطقه یک به مرحله نهایی که در مشهد مقدس در تاریخ های 9 تا 12 برگزار می شود راه یافتند.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ویدیو

آگهی مزایده فروش زمین تجاری، نمایشگاهی و خدماتی شمال استان اصفهان

پروژه سرزمین هزار پیشه شاهین شهر اصفهان