108388 477

بابک جهانبخش دچار حمله قلبی شد

on .

ph1451در حالی که هواداران بابک جهانبخش منتظر تماشای کنسرت آنلاین این خواننده پاپ بودند، وی دچار حمله قلبی شد.

به گزارش نگاه اصفهان و به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، محمد حاتم پور مدیرعامل شرکت آوای فروهر که حامی بابک جهابخش خواننده پاپ است اظهار کرد: این خواننده به دلیل حمله قلبی در یکی از بیمارستان‌های تهران بستری شده است. طبق گفته پزشکان وی باید پنجشنبه این هفته تحت عمل قلب باز قرار بگیرد. پرونده عارضه قلبی جهانبخش را با چندین پزشک متخصص و تیم جراحی در میان گذاشتیم؛ در نهایت همه پزشکان گفتند باید عمل جراحی انجام شود.

وی افزود: پزشکان می‌گویند استند و بالون قلب این مشکل را حل نمی‌کند و فقط باید عمل قلب باز صورت گیرد. بابک پیش از این سابقه حمله قلبی یا مشکلات این چنینی نداشت. این اتفاق ناگهانی افتاد.

حاتم پور درباره علت به وجود آمدن این حمله قلبی گفت: بابک در یک ماه آخری که ورزش می‌کرد، ضربان قلبش بالا می‌رفت و اکسیژن کم می‌آورد. به همین دلیل به پزشک مراجعه کردیم. پس از اکو و تست ورزش با تشخیص پزشک به آنژیو، سیتی آنژیو و سپس آنژیو کامل انجام شد.

مدیر عامل شرکت آوای فروهر ادامه داد: در نهایت متوجه شدیم که سه تا از رگ‌های کرونری قلب بابک مشکل پیدا کرده است. یکی از رگ‌ها کامل و به صورت متناوب بسته است و دو رگ دیگر گرفتگی دارد.

حاتم پور افزود: جهانبخش در حال حاضر در یکی از بیمارستان‌های تهران بستری است، اما به دلیل اینکه هنوز تصمیم نگرفتیم کدام تیم پزشکی وی را عمل کنند، بیمارستان محل عمل، مشخص نیست.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ویدیو

گوشه ای از فعالیت های کادر درمان

طرح تثبیت قیمتها در مجلس