108388 477

همراهان دشمنان نظام جمهوری اسلامی سرنوشتی بهتر از «روح الله زم» ندارند

on .

آیت‌الله سید یوسف طباطبایی‌نژاد امام جمعه اصفهانامام جمعه اصفهان گفت: افرادی که مورد غفلت واقع شده و با دشمنان نظام جمهوری اسلامی همراه می‌شوند سرنوشتی بهتر از روح الله زم نخواهند داشت.

آیت‌الله سید یوسف طباطبایی‌نژاد ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه اصفهان با اشاره به دستگیری روح الله زم اظهار داشت: برای این موفقیت باید به سپاه پاسداران تبریک بگوییم، این نکته را نیز باید اشاره کرد که افرادی که مورد غفلت واقع شده و با دشمنان نظام جمهوری اسلامی همراه می‌شوند سرنوشتی بهتر از روح الله زم نخواهند داشت.

وی خاطرنشان کرد: دستگیری زم توسط سپاه پاسداران انقلاب اسلامی سبب تحیر رسانه‌های غربی شد، این اتفاق بزرگی بود.

امام جمعه اصفهان با اشاره به برپایی راهپیمایی باشکوه اربعین حسینی بیان کرد: از امروز باید به فکر آماده‌سازی امکانات و شرایط برای راهپیمایی اربعین در سال‌های آینده که هوا رو به گرمی می‌روند باشیم، باید با همکاری دولت عراق بین‌الحرمین را سامان داد و حتی در مسیر پیاده‌روی زائران درخت‌کاری کرد.

طباطبایی‌نژاد با تبریک هفته تربیت بدنی و ورزش بیان کرد: ورزش در اسلام نیز توصیه‌ شده و چه خوب است که خانواده‌ها به این موضوع اهمیت دهند، اما اینکه برخی شرکت‌ها با هزینه‌های میلیاردی تیم‌هایی را به راه می‌اندازند اشتباه است زیرا پول‌های مردم در این زمینه خرج می‌شود.

وی در خطبه‌های نخست نماز جمعه امروز اصفهان با اشاره به موضوع شُکر بیان کرد: براساس روایات شکر کردن می‌تواند شامل گناه نکردن و دوری از شبهات نیز باشد.

امام جمعه اصفهان با بیان اینکه براساس روایات متعددی که از ائمه اطهار(ع) آمده است باید شکرگزار خداوند و نعمت‌های او باشیم، گفت: شکر نعمت انسان را به تعالی می‌رساند و شکر نکردن نعمت‌های خداوند برای انسان ضرر به همراه دارد.

وی با اشاره به تاثیر به جا آوردن شکر در زندگی افراد گفت: اگر همسران نسبت به خوبی‌ها و خدمات یکدیگر شکر به‌جا بیاورند آن زندگی تقویت می‌شود اما اگر این گونه نباشد پایه‌های زندگی سست شده و چه بسا بسیاری از طلاق‌ها نیز به همین علت باشد.

منبع:تسنیم

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید