Ph6025.jpg

تذکر نماینده شاهین شهر به وزیر نیرو در انجام تعهدات حق اشتراک آب برخوار

on .

haji4نماینده مردم شهرستان های شاهین شهر و برخوار در تذکری به وزیر نیرو اقداماتی را برای دستورالعمل قرار گرفتن خاطر نشان کرد.

به گزارش نگاه اصفهان، حسینعلی حاجی دلیگانی ضمن اشاره به قصور مسئولان وقت در نحوه توزیع و عدم انجام تعهدات در خصوص تخصیص دقیق و کامل حق اشتراکی(آب خریداری شده) و حقابه کشاورزان دشت بزرگ برخوار و بخش مرکزی شاهین شهر یادآور شد که قسمت عظیمی از صنعت کشاورزی منطقه نابود شده و کشاورزان آن را مستاصل کرده است.
وی در این تذکر عنوان کرده است که با توجه به چالش های بودجه آمده ضمن یافتن راه حل های مناسب جهت رفع مشکلات ضروریست اقدامات ذیل در دستور کار قرار گیرد۱-انجام تعهدات مبنی بر تخصیص حق اشتراکی(آب خریداری شده) و تقسیم دقیق و کامل حقابه کشاورزان دشت بزرگ برخوار و بخش مرکزی شاهین شهر۲-پرداخت زیان و خسارت مالی و حق نکشت..
گفتنی است پیش از این در مصاحبه حاجی دلیگانی با روزنامه اصفهان زیبا در تاریخ اول شهریور عنوان کرده بود که سهم کشاورزان دشت برخوار رعایت نمی شود و حق کشاورزان صنایع شده است و نفوذی که شرق اصفهان بر مسئولان تقسیم آب حوضه زاینده رود دارد باعث شده دانسته یا نادانسته حق کشاورزان این دشت ضایع شود.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ویدیو

افتتاح مرکز واکسیناسیون خودرویی در شاهین شهر

اختتامیه مسابقات بین المللی اربابان سلاح در شاهین شهر اصفهان