108388 477

هدف شهرداری شاهین شهر خدمت بی منت به شهروندان است

on .

farhang1آیین معارفه شهردار جدید شهرداری شاهین شهر حمیدرضا فرهنگ در تالار شیخ بهایی این شهر برگزار شد.

حجت الله غلامی معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اصفهان در این آیین با اشاره به تنظیم بودجه سال 1399 کل کشور گفت: با توجه به اینکه در این بودجه درآمد نفت قطع شده است با شرایط خاصی مواجه خواهیم شد که در این راستا شهرداری ها می توانند با احداث پروژه های عمرانی در توسعه و آبادانی هرچه بیشتر در سطح کشور مؤثر باشند.

وی در ادامه افزود: شهرداری ها می توانند در جذب سرمایه ها و پروژه های مشارکتی بسیار فعال شوند.

غلامی خاطر نشان نمود: با توجه به اینکه شاهین شهر شهری بسیار زنده،پویا و فعال است به همین دلیل مهاجرپذیر شده است و این ویژگی خاص می تواند شهرداری و شورای اسلامی را برآن دارد تا پروژه های مشارکتی را در حریم شهر احداث کند تا منابع مالی خود و بحث اشتغال را مرتفع نماید.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اصفهان با قدردانی از زحمات و تلاش های حمید عشقی شهردار سابق و محمدعلی عزیزی سرپرست شهرداری گفت: امیدواریم شهردار جدید با شناخت و توانی که در مباحث شهری دارد بتواند با حمایت های همه جانبه شورای اسلامی شاهین شهر و دیگر مسؤولان منشأ خدمات بنیادی و اساسی در زمینه احداث پروژه های شهری گردد.

اعتماد شهروندان را جلب کنید

اسفندیار تاجمیری سرپرست فرمانداری شاهین شهر در این مراسم از تمام کسانی که در ساختن و اداره شاهین شهر نقش های ارزشمندی ایفاء نمودند قدردانی کرد.

وی در ادامه با بیان اینکه سرنوشت شهر را باید شهروندان واقعی تعیین نمایند از مسؤولان خواست اعتماد شهروندان را جلب نمایند تا با همکاری یکدیگر بتوانند در پیشبرد اهداف عالیه شهر گام بردارند.

تاجمیری از مدیریت جدید شهرداری شاهین شهر خواست با اندیشه و تدبیر منافع شهروندان و مجموعه شهرداری را حفظ نمایند.

سرپرست فرمانداری شهرستان شاهین شهر و میمه خاطر نشان نمود: امیدواریم پروژه بزرگ متروی شاهین شهر به اصفهان به سرانجام خوبی برسد و شهروندان از مزایای آن بهره ببرند.

حجت الاسلام و المسلمین هاشمی امام جمعه شاهین شهر نیز در این آیین توضیحات مبسوطی پیرامون جایگاه مدیریت اسلامی و نقش ویژه آن در جامعه ارائه نمود.

وی در ادامه به وحدت و همدلی بین مسؤولان شهر در راستای خدمت بی منت به شهروندان اشاره کرد و از آنان خواست بیشتر از گذشته در جمع مردم باشند.

هاشمی از مسؤولان شاهین شهر خواست بیش از گذشته از افراد متدین و متعهد در امور استفاده نمایند.

حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده مردم شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی در آیین معارفه شهردار شاهین شهر با توضیحاتی در راستای جذب سرمایه گذاران گفت: با توجه به اینکه جذب سرمایه گذار در نهایت منجر به کسب درآمدهای پایدار خواهد شد از شهرداری و شورای اسلامی شاهین شهر و دیگر مسؤولان ادارات خواست در این زمینه پیشرو باشند.

وی در ادامه ضمن تشکر از زحمات شهردار سابق شاهین شهر اظهار داشت: بنده در راستای خدمت به شهرندان عزیز  آمادگی خود را با مدیریت جدید شهری اعلام می نمایم.

اسماعیل فرهادی رئیس شورای اسلامی شهرستان شاهین شهر و میمه  نیز در این مراسم ضمن عرض خیر مقدم به حضار گفت: خوشبختانه ما در شهری زندگی می کنیم با شهروندانی بسیار عزیز که به همه آنها افتخار می نماییم.

وی در ادامه با اشاره به پروژه متروی شاهین شهر به اصفهان اشاره گفت: بنده به نمایندگی از دیگر اعضای شورای اسلامی از همه مسؤولان استانی و شهرستانی که در اخذ مجوز این پروژه عظیم تلاش نموده اند کمال تشکر را دارم .

فرهادی با قدردانی از زحمات شهردار سابق شاهین شهر اظهار داشت: امیدواریم با توان و مدیریت شهردار جدید و همکاری و مساعدت دیگر مسؤولان بتوانیم فعالیت های اجرایی و عمرانی را به سرعت به پیش ببریم.

شهرداری شاهین شهر از بحران ها عبور کرده است

علیرضا جهانگیری رئیس شورای اسلامی شاهین شهر نیز در ابتدای مراسم معارفه شهردار شاهین شهر ضمن عرض خیر مقدم به کلیه حضار گفت: خوشبختانه امروز شاهین شهر به واسطه رشد چشمگیری که در این چند دهه اخیر در زمینه های فرهنگی، اجتماعی و شهری داشته است از یک جایگاه ویژه ای در استان و کشور برخوردار است و این مهم با همت و تلاش همه مسؤولان سابق، همراهی و همدلی شهروندان فهیم و فرهیخته شهر و مجموعه شهرداری بوده است.

وی با اشاره به شرایط اقتصادی حاکم بر کشور گفت: متأسفانه این شرایط و دیگر مباحث شهرداری ها را با چالش های زیادی روبه رو کرد که خوشبختانه شهرداری شاهین شهر توانست با همدلی، همبستگی،کار و تلاش تا حدود قابل توجهی از این بحران خارج شود .

جهانگیری از زحمات شهردار سابق شاهین شهر تشکر نمود و از شهردار جدید خواست با توجه به توان مدیریتی خویش با همکاری و همدلی دیگر مسؤولان شهر پروژه های در دستور کار شورا از جمله پروژه متروی شاهین شهر به اصفهان را به سرانجام رسانده و تقدیم شهروندان عزیز نماییم.

حمیدرضا فرهنگ شهردار جدید شاهین شهر نیز در این مراسم ضمن تشکر از حضار گفت: از اعضای شورای اسلامی شهر که با اتفاق و اتحاد کامل به بنده فرصت خدمت گزاری به شهروندان فهیم شاهین شهر را دادند کمال تشکر را دارم.

وی در ادامه اظهار داشت: امیدوارم با کار و تلاش همه همکارانم در شهرداری و همکاری و مساعدت مسؤولان شاهین شهر به خصوص اعضای شورای اسلامی شهر بتوانم خدمت گزار صدیقی برای شهروندان عزیز باشم.

فرهنگ تصریح نمود: آرمان و هدف ما در شهرداری شاهین شهر کار ،تلاش و خدمت بی منت به خلق خدا به دور از مسائل حاشیه ای خواهد بود.

شهردار جدید شاهین شهر خاطر نشان ساخت: امیدوارم با وحدت و یکدلی بتوانیم در پایان فعالیت و خدمت کارنامه قابل قبولی ارائه نموده تا خشنودی خداوند متعال و خلق خدا را فراهم نماییم.

گفتنی است در این آیین با حکم استاندار اصفهان حمیدرضا فرهنگ به عنوان شهردار شاهین شهر معرفی گردید.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید