108388 477

برگزاری اجتماع بسیجیان در شاهین شهر

on .

 اجتماع بزرگ بسیجیان در شاهین شهربه مناسبت روز بسیج مستضعفین اجتماع بسیجیان شاهین شهر با عنوان «شکوه مقاومت» در تالار شیخ بهایی این شهر برگزار شد.

این مراسم با حضور جانشین فرمانده سپاه استان اصفهان و مسئولین شهرستان و جمع کثیری از بسیجیان شهرستان اجرا شد.

در حاشیه این مراسم سرهنگ علی مقواساز جانشین فرمانده سپاه حضرت صاحب‌الزمان(عج) استان اصفهان در جمع خبرنگاران محرومیت‌زدایی و ارائه خدمات اجتماعی را از مهم‌ترین اولویت‌های بسیج دانست.

وی گفت: بسیج در عرصه‌های تحول درونی و اثربخشی بیرونی در عرصه‌های فرهنگی، علم و فناوری، فضای مجازی، خدمت‌رسانی، اقتصاد مقاومتی و دفاعی-امنیتی فعالیت می‌کند.

سرهنگ مقواساز محرومیت‌زدایی و ارائه خدمات اجتماعی را از مهم‌ترین اولویت‌های بسیج دانست و ادامه داد: در 2 هزار محله اصفهان پایگاه بسیج دایر است و به سمتی می‌رویم که در تمام این پایگاه‌ها گروه جهادی محله‌محور داشته باشیم، و در این راستا نقاط آسیب‌پذیر استان را شناسایی کرده و برای آنها شناسنامه تهیه کرده‌ایم که در خصوص رفع نیازها اقدام کنیم.

جانشین فرمانده سپاه اظهار کرد: امروزه بسیجیان با تمام توان در هر جایی که مردم استان نیاز و کمکی دارند در حوزه های مختلف عمرانی، درمانی، پزشکی، فرهنگی خالصانه حضور پیدا می کنند و در واقع بسیج همیشه برای حفظ امنیت در کنار مردم بوده و وظیفه ذاتی خود حفظ امنیت پایداری امنیت است.

در این اجتماع، بسیجیان یکبار دیگر پایبندی خود را به آرمان‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی و پیروی از منویات مقام معظم رهبری در گام دوم انقلاب به نمایش گذاشتند.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید