108388 477

حجت الاسلام هاشمی امام جمعه شاهین شهر شد

on .

حجت الاسلام هاشمی امام جمعه شاهین شهر شد

از سوی شورای سیاستگذاری ائمه جمعه حجت الاسلام هاشمی امام جمعه قهدریجان به عنوان امام جمعه جدید شاهین شهر منصوب گردید.

آیین تکریم و معارفه امام جمعه شاهین شهر با حضور حجت الاسلام صالحیان مسئول دفتر شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان اصفهان و اعضای شورای اداری شهرستان شاهین شهر و میمه در مصلی نماز جمعه این شهر برگزار شد.

اسفندیار تاجمیری فرماندار شهرستان با بیان اینکه امروز فصل جدیدی از اداره شهرستان و تولی گری امور دینی و اعتقادی مردم رقم خواهد خورد افزود:این مهم می تواند به عنوان یک فرصت در مسیر اعتلا، توسعه و پیشرفت شهرستان باشد.

تاجمیری خاطر نشان کرد: نماز جمعه ظرفیتی در راستای ارتقای جامعه و بهبود امور به نفع مردم بوده و این شهرستان برای ارتقا و پیشرفت بیش از هر زمان دیگری به نظم و انضباط نیاز دارد.

فرماندار همچنین به نقش و جایگاه نماز جمعه در برهه های مختلف و پر فراز ونشیب انقلاب اسلامی اشاره کرد وافزود:اقدامات این نهاد حاکمیتی در پیروزی انقلاب اسلامی بویژه دفاع مقدس و بسیج عمومی مردم قابل تقدیر است.

تاجمیری در ادامه با اشاره  به وجود ۵ نماز جمعه در شهرستان شاهین شهر ومیمه گفت: این مهم به عنوان یک فرصت برای ارتقا وپیشرفت و بهبود امور مردم  تلقی می شود و بر حفظ شان و منزلت این جایگاه  وهمچنین همکاری و همراهی نظام اداری شهرستان با آن تاکید نمود.

فرماندار افزود:در عین حال نیازها و انتظاراتی وجود دارد که از جمله آن اخلاق، قانونمداری ، مردم داری که به عنوان  پاشنه آشیل  ارتقاء و پیشرفت شهرستان می باشد.

در این مراسم از زحمات ۱۷ ساله حجت الاسلام ملکیان تقدیر به عمل آمد.

معارفه امام جمعه جدید شاهین شهر

معارفه امام جمعه جدید شاهین شهر

معارفه امام جمعه جدید شاهین شهر

معارفه امام جمعه جدید شاهین شهر

معارفه امام جمعه جدید شاهین شهر

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید