108388 477

شهردار شاهین شهر با رای کمیته انطباق برکنار شد

on .

ph1012طبق رای کمیته انطباق مصوبات شوراهای شهرستان و بررسی مصوبه نشست 128 شورای اسلامی شاهین‌شهر با موضوع برکناری حمید عشقی شهردار این شهر برکنار شد.

 

 

 

 

به گزارش نگاه اصفهان در شاهین شهر و به نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان شاهین شهر و میمه، در جلسه هیات انطباق مصوبات شوراهای اسلامی شهرستان که نهادی فرابخشی و متشکل از فرمانداری، دادگستری و نماینده شورای اسلامی استان می باشد مصوبه جلسه یکصد و بیست و هشتم شورای اسلامی شاهین شهر متضمن برکناری شهردار مورد بررسی و ارزیابی و تطبیق قانونی لازم قرار گرفت.

در این جلسه مصوبه شورای شهر به اتفاق آراء مورد تایید واقع شد و بر این اساس ادامه فعالیت شهردار امکان پذیر نبوده و شهرداری تا پیشنهاد و انتخاب شهردار جدید با سرپرست اداره خواهد شد.

حمیدعشقی درجلسه ویژه شورای شهر در تاریخ ۹ مرداد ۹۸ با 4 رأی اعضای شورای اسلامی شهر به دلیل عدم احراز سکونت در شاهین‌شهر، از سمت خود عزل شده بود اما معاون عمرانی استاندار اصفهان، عزل شهردار شاهین‌شهر را منوط به تأیید کمیته انطباق برمصوبات شوری اسلامی دانست.

گفتنی است پس از روی کار آمدن شورای شهر جدید شاهین‌شهر دو شهردار از حدود 3 سال پیش تاکنون از سمت شهرداری شاهین‌شهر کنار رفته‌اند، حمید عشقی از ۲۹ مرداد ۹۷ شهردار شاهین‌شهر بوده است.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید