108388 477

۲ هزار و ۲۰۰ خانوار تحت حمایت کمیته امداد شاهین‌شهر و میمه

on .

رئیس کمیته امداد شاهین‌شهر و میمهرئیس کمیته امداد شاهین‌شهر و میمه گفت:بیش از ۲ هزار و ۲۰۰ خانوار،نزدیک به ۹ هزار نفر در شهرستان شاهین‌شهر و میمه تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی(ره) هستند.

 

 

 

مهدی کریمی در نشست خبری خود با اصحاب رسانه ضمن تبریک روز خبرنگار  اظهار کرد: برخلاف ظاهر زیبای شاهین شهر بیش از ۲ هزار و ۲۰۰ خانوار،نزدیک به ۹ هزار نفر وجود دارد که نزدیک به ۱۶ میلیارد تومان در قالب‌های مختلف مستمری، آموزش، درمان، اشتغال و یارانه پول دریافت کرده‌اند.

وی گفت: در طرح ایتام نزدیک به ۲۰۰ کودک و در طرح محسنین نزدیک به ۳۰۰ کودک بی سرپرست و بد سرپرست شاهین‌شهری تحت پوشش و حمایت خیرین قرارگرفته‌اند.

کریمی افزود:سال گذشته توسط ۲ هزار حامی نزدیک به ۶۰۰ میلیون تومان به این کودکان کمک شده که نقش تأثیرگذاری در پیشرفت آن‌ها داشته.

رئیس کمیته امداد شاهین‌شهر و میمه با توجه به راه اندازی سایت قربانگاه در کمیته امداد امام(ره) شاهین شهر خاطر نشان کرد: سایت قربانگاه با هدف عرضه دام زنده برای قربانی، ذبح شرعی و بهداشتی با حضور کارشناسان مربوطه و توزیع بین نیازمندان برای رفاه حال شهروندان در روز عید قربان در محل کمیته امداد امام(ره) شاهین شهر راه اندازی می شود.

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید