108388 477

دشمنان اخبار واقعی را پنهان می‌کنند

on .

دشمنان اخبار واقعی را پنهان می‌کنندامام جمعه خمینی شهر گفت: دشمنان و رسانه های معاند سعی می کنند که ملت ها نفهمند و اخبار واقعی را پنهان می کنند.

 

 

 

آیت الله عباس رحیمی ظهر امروز در خطبه های نماز جمعه این هفته شهرستان، به عدم مشروعیت نظام شاهنشاهی اشاره کرد و افزود: حکومت یا باید با آرای مردم باشد یا مشروعیت الهی داشته باشد. سلطنت نه مشروعیت قانونی و الهی داشت و نه مشروعیت عقلی. سلطنت یعنی اینکه یک خانواده ای حکومت را بر ملتی تحمیل کنند و بعد خاندان آن بخواهند این ظلم را مثل عربستان سعودی ادامه دهند. آنها اسلام را ابزار حکومتشان قرار داده اند و اگر بتوانند کعبه را هم خراب می کنند چون قلبا به اسلام اعتقاد ندارند.

وی در مورد انقلاب ایران، اظهار کرد: ملت ایران در مقابل این باطل قرار گرفته بود و حضرت امام نیز در سخنرانی های قبل از انقلاب مردم را آگاه می کردند که اگر قرار بود سلطنتی هم باشد باید تابع مجلس و مردم سالاری باشد، اما این گونه نبود.

امام جمعه خمینی شهر افزود: حرکتی که امام آغاز کرد یک حرکت عدالت خواهانه، آزادی خواهانه و استقلال خواهانه بود. امام (ره) این حق را آغاز کرد.

وی با اشاره به موج سانسور خبری رسانه های معاند، گفت: رسانه های معاند تنها مواردی که به سودشان است را منتشر می کنند و هر چه به ضررشان است را سانسور می کنند، نمی گذارند اخبار یمن به گوش مردم دنیا برسد. حتی شبکه های بین المللی نیز ایران را سانسور می کنند. ملت ما این را فهمید و در همین دوران آغاز حرکت، بسیاری از مردم فهمیدند. مردمی که در 15 خرداد کفن پوشیدند برای دفاع از امام دستگیر شده بود.

وی افزود: امام (ره) مکرر می فرمود این مردم بی نظیرو اصحابی باوفا هستند. دشمنان در طول تاریخ سعی می کنند که ملت ها نفهمند و اخبار واقعی را پنهان می کنند. این همه امتیازات در این مملکت است، اگر یکی از این امتیازات در کشور دییگر بود چقدر آن را بالا می بردند، اما وقتی در ایران اتفاق می افتد آن را کم اهمیت جلوه می دهند انگار که اتفاقی نیفتاده است. این همه پیشرفت در داروسازی و علم پزشکی و علوم دیگر در هر کشوری بود چقدر مطرح می شد.

آیت الله رحیمی همچنین پیشرفت های نظامی ایران را چشمگیر دانست و افزود: دشمنان پهبادهایی که نظام ایران می سازد را نمی توانند به عنوان یک افتخار برای ایران بپذیرند. این همه تبلیغ کردند تا ایران 40 سالگی را درک نکند، اما ایران در تمام مسایل پیشرو است و استکبار را نمی تواند تحمل کند. اگر می توانستند ایران را با خاک یکسان می کردند، اما نمی توانند. نمی خواهد بپذیرند که ایران امروز در منطقه مورد محبت مردم است. مردم عراق ماندن نیروهای آمریکایی را در کشورشان نمی پذیرند و این بیداری ملت های منطقه نیز از بصیرت ملت ایران است.

امام جمعه گفت: اگر این مردم از امام اطاعت نمی کردند، انقلاب پیروز نمی شد. اگر ارتش و نیروی هوایی از امام اطاعت کرد این مهم اتفاق نمی افتاد. امام فرمودند ارتش از مردم است و مردم از ارتش هستند.

وی با اشاره به مشکلات اقتصادی کشور، گفت: امروز باید مشکلات را از نظام و رهبری جدا بدانیم.

منبع:ایسنا

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید