108388 477

چند خبر کوتاه از نیروی انتظامی شاهین شهر

on .

ph693دستگیری سارقی که اقدام به سرقت آیفون های تصویری و لامپ های کم مصرف درب مغازه ها می کرد، سارقان داخل خوردو و توقیف محموله میلیاردی نوشیدنی قاچاق از جمله خبرهای کوتاه از نیروی انتظامی شهرستان شاهین شهر می باشد.

 

 

به گزارش نگاه اصفهان، سرهنگ حسین بساطی فرمانده انتظامی شهرستان شاهین شهر در این باره گفت: در پی وقوع چندین مورد سرقت آیفون تصویری از درب منازل و سرقت لامپ های کم مصرف جلو مغازه های شاهین شهر موضوع شناسایی و دستگیری سارق در دستور کار مأموران پلیس آگاهی شهرستان قرار گرفت.

وی افزود: در این راستا مأموران موفق شدند فرد سارق را که بوسیله یک دستگاه موتور سیکلت اقدام به سرقت می کرد را شناسایی و دستگیر کنند.

سرهنگ بساطی در خصوص دستگیری سارق داخل خودرو گفت: مأموران کلانتری 15 گلدیس شهرستان شاهین شهر پرونده چندین سرقت قطعات و اموال داخل خودرو را در دستور کار قرار دادند که در این رابطه 4 سارق شناسایی و پس از هماهنگی با مقام قضایی دسگیر شدند.

وی بیان داشت: سارقان در بازجویی های تخصصی پلیس به 23 فقره سرقت اعتراف کردند.

سرهنگ بساطی در رابطه با قاچاق نوشیدنی میلیاردی گفت: در هنگام کنترل محورهای مواصلاتی شهرستان یک محموله شامل 9 هزار انواع نوشیدنی و کمپوت خارجی به ارزش یک میلیارد ریال در یک کامیونت خاور کشف و توقیف شد.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید