108388 477

تحریم‌های امروز آمریکا باعث بالندگی و رشد ملت ایران شده است

on .

تحریم‌های امروز آمریکا باعث بالندگی و رشد ملت ایران شده استنماینده مقام معظم رهبری در شورای عالی امنیت گفت: تحریم‌های امروز آمریکا علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران باعث بالندگی و رشد ملت شده است.

 

 

 

سعید جلیلی در مسجد جامع شاهین شهر اظهار داشت: هرچه ملت ایران بر اصول انقلابی خود پافشاری و در برابر فشارهای اقتصادی و روانی آمریکا مقاومت کند، قدرتمندتر می‌شود.

وی با تأکید بر اینکه ملت ایران در انقلاب ۵۷ با انتخاب مسیر صحیح و تشخیص راه درست، حیات جدیدی را برای خود انتخاب کردند، گفت: امروز بعد از گذشت ۴۰ سال از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی بر دنیای کفر و استکبار فرصت بسیار مغتنمی است که خود را ارزیابی کنیم حتی از دیدگاه دشمنان، که قبلاً کجا بودیم و امروز در چه جایگاهی قرار گرفته ایم.

نماینده مقام معظم رهبری در شورای عالی امنیت با تحسین کردن اراده ملت ایران در مقابل نزدیک به ۲۰۰ کشور جهان، که قدرت‌های استکباری و شیطانی همچون آمریکا روی آن‌ها تسلط دارند، ادامه داد: یکی از دلایلی که جمهوری اسلامی ایران برای قدرت‌های استکباری بسیار مهم بوده ، بحث تأثیری گذاری این نظام اسلامی در برهم زدن تمامی معادلات سیاسی، اقتصادی، فرهنگی، اجتماعی و حتی نظامی آن‌ها است.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه تحریم‌های ترامپ علیه ایران ناقوس مرگ آمریکا را به صدا درآورد، گفت: تحریم‌های امروز آمریکا علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران باعث بالندگی و رشد ملت شده است.

جلیلی افزود: آمریکا می‌خواهد با کمک ۲۴۰ رسانه ماهواره‌ای که در اختیار دارد، محاسبات ملت ایران را تغییر دهد تا این ملت در برابر فشارهای اقتصادی از شعارهای انقلابی خود که برایش خون‌ها داده است، دست بردارد.

وی بیان داشت: نباید به پیشرفت‌هایی که در عرصه‌های فناوری هسته‌ای، نانو، پزشکی، دفاعی، رادیوداروها، صنعتی، کشاورزی، تحقیقاتی و خودکفایی در بیشتر حوزه‌های مورد نیاز کشور با استفاده از تفکر انقلابی به دست آمده است، قانع باشیم و متوقف شویم.

نماینده مقام معظم رهبری در شورای عالی امنیت ادامه داد: آمریکا می‌خواهد با این فشارهای اقتصادی جلوی پیشرفت ملت ایران را بگیرد تا ملت ایران از آرمان‌های انقلابی خود دست‌بردارند و تسلیم شوند.

جلیلی با بیان اینکه آمریکا به هیچ تعهد خود در قبال ایران پایبند نخواهد بود، هشدار داد که این دولت و هم‌پیمانان اروپایی‌اش به دنبال تحمیل FATF وCFT، کاهش نفوذ منطقه‌ای و دست برداشتن از توان بازدارنده موشکی جمهوری اسلامی ایران است.

وی یکی از سخنان رئیس‌جمهور پیشین آمریکا را یادآوری کرد و افزود: اوباما در اظهاراتی تأمل‌برانگیز گفت که آمریکا ناچار بود در پرونده هسته‌ای با ایران مذاکره کند، چون رژیم تحریم‌های اقتصادی درحال فروریختن بود.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید