108388 477

افتتاح چندین پروژه عمرانی، فرهنگی و ورزشی در بخش میمه با حضور استاندار

on .

افتتاح چندین پروژه عمرانی، فرهنگی و ورزشی در بخش میمه با حضور استانداربا حضور استاندار اصفهان و هیئت همراه از چندین پروژه عمرانی، فرهنگی و ورزشی در بخش میمه بهره برداری شد.

 

 

 

به گزارش نگاه اصفهان، استاندار اصفهان عباس رضایی در جلسه بررسی مسائل و مشکلات بخش میمه که در سالن سینمای تازه تأسیس شده شهر میمه با حضور مسئولین و مدیران برگزار شد، گفت: چنین فرصت هایی برای بیان مشکلات مردمی در زمان پیش از انقلاب وجود نداشت و این از برکت انقلاب است که مردم مشکلاتشان را در مقابل مسئولان بیان می کنند.

استاندار از مقایسه امکانات امروز با قبل از انقلاب سخن گفت و افزود: قطعاً امروزه مشکلاتی در خصوص معیشت مردم وجود دارد و این تنها بدلیل حجم بالای فشار استکبار جهانی است و ملت ایران همچنان ایستاده اند و جواب همه شیطنت ها و دشمنی ها را خواهند داد.

رضایی تصریح کرد: معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری باید نسبت به تشکیل میز حل مشکلات شهرهای میمه و وزوان برای رسیدگی به مشکلات این بخش اهتمام ورزد حتی اگر به صورت مجازی تشکیل شود و لازم است مسائل و مشکلات مطرح شده تا یک ماه آینده حل شده و به جمع بندی برسد.

وی در ادامه به ظرفیت های بالای این بخش اشاره کرد و گفت: پارک وحش، معادن و آب و هوای بسیار خوب این منطقه می تواند عامل بسیار مهمی در تحول اقتصادی باشد که مطمئناً با سرمایه گذاری به آن خواهید رسید.

استاندار اصفهان بیان داشت: نباید منتظر کمک های دولت بمانیم و لازم است با بهره مندی از ظرفیت های تبصره 19 برای توسعه این بخش تلاش کنیم و در این راستا دولت به طور جدی از طرح های بخش خصوصی که موجب آبادانی و اشتغال می شود حمایت می کند.

رضایی در پایان به شرایط نامطلوب مسکن روستایی اشاره کرد و گفت: این مشکل ناشی از عدم همکاری بانک ها و بنیاد مسکن با روستائیان است که طی چند ماه اخیر بهبود پیدا کرده است و امیدواریم با تسهیلاتی که به مردم ارئه می شود رونق بیشتری پیدا کند.

در این برنامه بازدید نیروگاه 18 مگا واتی برق توان امید با مشارکت بخش خصوصی و اعتباری در حدود 160 میلیارد تومان، ساختمان سینما فرهنگ شهر میمه با 185 متر مربع مساحت و گنجایش 110 صندلی با اعتبار 800 میلیون تومان، سالن چند منظوره فرهنگ روستای ازان به متراژ 1960 متر سالن ورزشی و 260 متر اداری با اعتبار یک میلیارد و 670 میلیون تومان افتتاح شد و کلنگ زنی کارخانه فرآوری سنگ شهر لایبید به مساحت 3 هکتار و سرمایه گذاری اولیه 20 میلیارد تومان انجام شد.

دیدار با خانواده معظم شهید خردسال محمدطاها اقدامی، عطر افشانی گلزار شهدای شهرهای میمه و وزوان و روستاهای خسروآباد و ونداده، دیدار مردمی در شهرها و روستاها از دیگر برنامه های سفر یک روزه استاندار، هیئت همراه، نماینده مجلس شورای اسلامی شاهین شهر و میمه ، فرماندار شهرستان و برخی مسئولین شهرستانی به بخش میمه بوده است.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید