108388 477

آمریکا در غرب آسیا از مقاومت سیلی خورد

on .

آمریکا در غرب آسیا از مقاومت سیلی خوردجانشین فرمانده سپاه صاحب‌الزمان استان اصفهان گفت: آمریکا از جبهه مقاومت به رهبری جمهوری اسلامی ایران سیلی خورده و 7 تریلیون دلار هم خسارت‌دیده است.

 

 

 

سردار مجتبی فدا در جشنواره مالک اشتر اظهار کرد: آمریکا از جبهه مقاومت به رهبری جمهوری اسلامی ایران سیلی خورده و 7 تریلیون دلار هم خسارت‌دیده است؛ دولت آمریکا به‌این‌علت به جمهوری اسلامی ایران فشار اقتصادی می‌آورد که باوجود هزینه‌های هنگفت نظامی در عراق، سوریه و افغانستان شکست‌خورده است و چاره‌ای ندارد جز این‌که نیروهایش را از این کشورها خارج کند.

جانشین فرمانده سپاه صاحب‌الزمان استان اصفهان خاطرنشان کرد: اما به‌موازات شکست‌های پی‌درپی نظامیان آمریکایی در غرب آسیا، بر عزت و نفوذ جمهوری اسلامی ایران هرروز افزوده می‌شود.

وی ادامه داد: علت دیگر فشارهای اقتصادی آمریکا به ایران، حفظ امنیت رژیم صهیونیستی است، به امید آن‌که با ایجاد نارضایتی درونی در ملت ایران، مسؤولان کشور را تحت فشار قرار دهد.

فدا اضافه کرد که امنیت رژیم کودک کش صهیونیستی به پایین‌ترین حد ممکن رسیده و جبهه مقاومت در مرزهای فلسطین اشغالی آماده ضربه نهایی به حیات غاصبان صهیونیستی ست.

جانشین فرمانده سپاه صاحب‌الزمان استان اصفهان تصریح کرد: قدرت جبهه مقاومت به حدی رسیده است که دبیر کل حزب‌الله لبنان و فرمانده حشدالشعبی عراق آمریکا را تهدید می‌کنند که باید نیروهایش را از عراق و سوریه خارج کند.

وی اظهار داشت: توان بالای موشکی کشورمان نقش بازدارندگی دارد به‌طوری‌که آمریکا و اذنابش می‌دانند که اگر یک گلوله به مرزهای کشور شلیک کنند با پاسخ‌ده‌ها فروندی موشک نقطه زن سپاه پاسداران مواجه خواهند شد.

فدا عنوان کرد: ملت ایران در حالی در تدارک برگزاری جشن چهل‌سالگی نظام جمهوری اسلامی هستند که کشور با تلاش مهندسان و دانشمندانش در بخش‌های صنعت صلح‌آمیز هسته‌ای، سلول‌های خورشیدی، درمان بیماری‌های مختلف، نانوتکنولوژی، تولید هواپیماهای بدون سرنشین و جنگنده، سدسازی، تولیدات کشاورزی و دارویی به خودکفایی و صادرات محصولات بومی‌شده رسیده است.

جانشین فرمانده سپاه صاحب‌الزمان استان اصفهان با یادآوری این‌که رژیم شاه درگذشته فرمان‌بردار سفیران آمریکا و انگلیس در تهران بود ادامه داد: ملت ایران پس از پیروزی انقلاب اسلامی در امور کشور مشارکت مستقیم دارند و نمایندگان مجلس شورای اسلامی، خبرگان رهبری و رئیس‌جمهور را در انتخاباتی آزاد، تعیین می‌کنند.

وی هشدار داد: منافقین کوردل، رژیم صهیونیستی، برخی دولت‌های غربی و آمریکا، از توطئه‌چینی علیه ملت ایران دست برنمی‌دارند اما از هوشیاری و بصیرت مردم کشورمان می‌هراسند.

فدا تأکید کرد: ملت ایران با برگزاری راهپیمایی باشکوه 22 بهمن، پاسخ توطئه‌های از پیش شکست‌خورده آنان را خواهند داد.

جشنواره مالک اشتر شهرستان شاهین‌شهر و میمه از 26 فرمانده بسیجی این شهرستان قدردانی شد، همچنین فرمانده سپاه ناحیه مقاومت بسیج این شهرستان به‌عنوان یکی از فرماندهان نمونه کشور برگزیده شد.

منبع:فارس

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید