Ph6025.jpg

برگزاری نخستین رویداد ایده نمایی در شاهین شهر

on .

abrishami22نخستین رویداد ایده نمایی، کاربرد لیزر و فوتونیک در پیشبرد فناوری های نوین، با حضور شهردار شاهین شهر، اساتید برجسته کشوری و دانشجویان در دانشگاه صنعتی مالک اشتر شاهین شهر برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری شاهین شهر، سعید ابریشمی راد شهردار شاهین شهر در این رویداد علمی گفت: از آنجاییکه شاهین شهر به شهر دانش و خلاقیت شناخته شده، شایسته است در زمینه های تولید علم و برگزاری رویدادهای علمی در کشور پیشتاز باشد که در این راستا می توان به برگزاری همایش بزرگ هوش مصنوعی و متاورس در سال گذشته اشاره نمود.

وی در ادامه خاطر نشان نمود: ما در برنامه ریزی های کلان شهری به نقاط یا فرصت هایی که می تواند مبانی توسعه پایدار را ترسیم نماید دست یافته ایم که در این راستا وجود مراکز علمی در شهر می توانند ما را یاری نمایند.

ابریشمی راد اظهار داشت: سال گذشته شهرداری شاهین شهر تفاهم نامه ای با سازمان میراث فرهنگی و گردشگری استان منعقد نمود که مقرر گردید موزه ملی دستاوردهای علمی ایران در سه حوزه سلول های بنیادین، هوا و فضا و هوش مصنوعی در شاهین شهر راه اندازی گردد.

شهردار شاهین شهر با اشاره به وجود ظرفیت های علمی در شاهین شهر تصریح نمود: امیدواریم شاهین شهر به شهر رویدادهای علمی در کشور تبدیل گردد.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ویدیو

نخستین مانور مدیریت بحران در شهرک صنعتی بزرگ اصفهان

نطق نماینده مردم اصفهان در مجلس پیرامون تغییر پول ملی