Ph6025.jpg

کاهش ۴۴ درصدی سرقت منازل در نیمه اول نوروز ۱۴۰۲ در شاهین شهر

on .

Rasekh4 فرمانده انتظامی شهرستان شاهین شهر پیشگیری از وقوع سرقت را هدف اصلی پلیس شهرستان در ایام نوروز برشمرد و از روند کاهشی وقوع سرقت منازل، خودرو و اماکن خصوصی از آغاز طرح نوروزی۱۴۰۲ در سطح شاهین شهر خبر داد.

سرهنگ بهزاد ثابت راسخ ضمن تبریک فرارسیدن سال نو و همچنین تبریک حلول ماه مبارک رمضان گفت: طرح نوروزی پلیس شهرستان با هدف پیشگیری از جرایم، بویژه وقوع انواع سرقت، تأمین امنیت شهروندان و مسافران نوروزی و همچنین کاهش حوادث رانندگی با به کارگیری تمامی توان و ظرفیت این فرماندهی از تاریخ ۲۶ اسفند ماه ۱۴۰۱ آغاز و تا پایان تعطیلات نوروزی ادامه دارد.

وی با اشاره به برنامه ریزی دقیق و ویژه پلیس شهرستان برای کاهش وقوع سرقت در ایام نوروز خاطرنشان کرد: خوشبختانه با اقدامات خوبی که با تلاش تمامی همکاران صورت گرفت، از آغاز طرح نوروزی ۱۴۰۲ تابه امروز شاهد کاهش ۴۴ درصدی وقوع سرقت منازل، کاهش ۵۰ درصدی سرقت اماکن خصوصی و کاهش ۸۰ درصدی سرقت خودرو در سطح شاهین شهر نسبت به مدت مشابه، در نوروز سال قبل هستیم.

فرمانده انتظامی شهرستان شاهین شهر اهتمام بیشتر شهروندان را نسبت به رعایت اصول ایمنی در ناکام گذاشتن سارقان بسیار موثر و ضروری دانست و از افرادی که قصد مسافرت دارند خواست نسبت به رعایت موارد ایمنی منازل خود توجه بیشتری داشته باشند.

سرهنگ ثابت راسخ از شهروندان محترم خواست به منظور پیشگیری از سرقت منازل خالی از سکنه در ایام نوروز،در صورت مشاهده خودرو و موتورسیکلت های مشکوک در سطح محلات ضمن یادداشت شماره پلاک آنها سریعاً با پلیس ۱۱۰ تماس بگیرند.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ویدیو

نطق نماینده مردم اصفهان در مجلس پیرامون تغییر پول ملی

نخستین مانور مدیریت بحران در شهرک صنعتی بزرگ اصفهان