Ph6025.jpg

سارقان تحت تعقیب منازل در دام پلیس شاهین شهر

on .

dastgiri3 با هوشیاری و اقدام به موقع کارآگاهان پلیس آگاهی شهرستان شاهین شهر و میمه دو سارق تحت تعقیب پلیس استان که با حضور در شاهین شهر قصد سرقت منازل شهروندان، در ایام نوروز را داشتند دستگیر شدند‌.

به گزارش نگاه اصفهان، سرهنگ بهزاد ثابت راسخ فرمانده انتظامی شهرستان شاهین شهر ومیمه با اعلام این خبر اظهار داشت: کارآگاهان پلیس آگاهی شهرستان با اشراف اطلاعاتی خود از حضور دو سارق حرفه‌ای و تحت تعقیب در سطح شاهین شهر مطلع و دستگیری آنها را در دستور کار خود قرار دادند.

وی افزود: این دو سارق که به دلیل سرقت های متعدد منزل در یکی از استان‌های غربی کشور و همچنین شهر اصفهان، تحت تعقیب پلیس آگاهی استان مذکور و این استان بودند با ورود به شاهین شهر قصد تداوم اعمال مجرمانه خود و سرقت منازل شهروندان در ایام نوروز را داشتند.

فرمانده انتظامی شاهین شهر تصریح کرد: در نهایت شب گذشته کارآگاهان پلیس آگاهی شهرستان موفق شدند در عملیاتی ضربتی این دو سارق را که به همراه دو دوست دیگر خود در یکی از محلات شاهین شهر قصد سرقت اموال یکی از منازل را داشتند دستگیر کنند.

سرهنگ ثابت راسخ با اشاره به نزدیکی ایام نوروز و افزایش فعالیت سارقان در این ایام از شهروندان خواست ضمن رعایت هشدارهای انتظامی و توجه به نکات امنیتی منازل،در صورتی که در این ایام قصد مسافرت دارند از نگهداری وجه نقد و زیورآلات در منزل خودداری و قبل از مسافرت آنها را نزد افراد مورد اعتماد خود قرار دهند.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ویدیو

نطق نماینده مردم اصفهان در مجلس پیرامون تغییر پول ملی

نخستین مانور مدیریت بحران در شهرک صنعتی بزرگ اصفهان