Ph6025.jpg

دیدار جهادگران بسیجی شاهین شهر با نماینده ولی فقیه در استان

on .

ph1621جمعی از جهادگران عرصه جهاد سازندگی و مسئولان شهرستان شاهین شهر و میمه با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان دیدار و گفتگو کردند.

به گزارش نگاه اصفهان، آیت الله سید یوسف طباطبایی نژاد اظهار کرد: حرکتی که در ابتدای انقلاب اسلامی با فرمان امام راحل در قالب جهاد سازندگی آغاز شد، امروز به شکل بسیار خوب رونق گرفته است.

نماینده ولی فقیه در استان اصفهان با اشاره به ارزش کار جهادی گفت: در حدیث داریم که زیباترین زندگی از آنِ کسی است که در کنار زندگی او، مشکلات دیگران حل شود.

وی با اشاره به اجرای سرود سلام فرمانده و ناراحتی و دست و پا زدن دشمنان انقلاب اسلامی از این حرکت افزود: دشمنی که شبانه روز در حال فعالیت و فاصله گذاشتن بین مردم و خصوصا نسل نوجوان از انقلاب است وقتی می بیند که کودکان دهه نودی در سراسر ایران به میدان می آیند و عاشقانه برای امام زمان(عج) سرود می خوانند عصبانی می شوند و همین سوختن و عصبانیت دشمنان نشان دهنده درست بودن این کار فرهنگی است.

نماینده ولی فقیه در استان اصفهان گفت: دشمن دوست دارد که جوانانی که انقلاب را ندیده‌اند، علاقه‌ای به انقلاب نداشته باشند و یا بچه‌های انقلابی از انقلاب دست بکشند و از راه اسلام منحرف شوند.

وی افزود: همه باید مراقب باشیم و تلاش کنیم تا با برنامه‌های فرهنگی جمع جوان انقلابی را دور هم جمع کنیم و آنان را از آسیب‌های موجود آگاه سازیم.

در این دیدار امام جمعه، فرماندار و فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان به ارائه گزارشی از فعالیت‌ها و اقدامات انجام شده در این شهرستان پرداختند.

همچنین به پاس تقدیر از فعالیت ها و اقدامات گروه های جهادی در عرصه های سلامت، فرهنگی و اجتماعی هدیه مقام معظم رهبری به قرارگاه شهید سلیمانی این شهرستان اهدا شد.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ویدیو

نطق نماینده مردم اصفهان در مجلس پیرامون تغییر پول ملی

نخستین مانور مدیریت بحران در شهرک صنعتی بزرگ اصفهان