Ph6025.jpg

تصویب طرح‌های تابستانه در مدارس

on .

ph1618وزیرآموزش و پرورش گفت: اجرای طرح‌های تابستانی مدارس کشور در دولت تصویب شد و بزودی در مدارس پیاده سازی می‌شود.

به گزارش نگاه اصفهان، یوسف نوری در جلسه شورای اداری شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار اظهار کرد: در ستاد ملی کرونا مصوب شده تا کمبود‌های آموزشی پژوهشی و پرورشی ناشی از دوران کرونا در تابستان جبران شود.

وی افزود: در گذشته با وجود تلاش برخی جریان‌های رسانه‌ای خوشبختانه مدارس باز شدند و با استقبال دانش آموزان روبرو شد.

نماینده هیات دولت در شهرستان‌های شاهین شهر و میمه و برخوار افزود: افزایش سهمیه دانشگاه‌های تربیت معلم در کنکور امسال در دستور کار است.

تصویب ۷۰۰ میلیارد اعتبار برای ۳۴ پروژه شاهین شهر و برخوار

 وزیر آموزش و پرورش گفت: ۷۰۰ میلیارد تومان اعتبار برای تکمیل ۳۴ طرح عمرانی، اقتصادی، فرهنگی و ورزشی در شهرستان‌های‌ شاهین شهر و میمه و برخوار تصویب شد.

یوسف نوری اظهار کرد: اعتبار ۷۰۰ میلیارد تومانی تخصیص یافته به این دو شهرستان چند برابر اعتباری است که در بودجه برای این شهرستان‌ها در نظر گرفته شده است.

وی خاطرنشان کرد: از دیگر مطالبات این شهرستان،  آلایندگی صنایعی همچون پالایشگاه، رفع مسائل و عدم فضای آموزشی، فرهنگی و ورزشی مسکن مهر،  و ... بود که باید این نیازها تأمین شود.

حضور در گلزار شهدای بهشت معصومه (س)، دیدار چهر به چهره با مردم، بازدید از ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های شهرستان، افتتاح مدرسه خیرساز زنده‌یاد حاج منوچهر انصاری  و... از برنامه های امروز وزیرآموزش و پرورش در شاهین شهر بود.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ویدیو

اختتامیه مسابقات بین المللی اربابان سلاح در شاهین شهر اصفهان

نخستین مانور مدیریت بحران در شهرک صنعتی بزرگ اصفهان