Ph6025.jpg

اختتامیه نخستین دوره مسابقات جام رمضان در شاهین شهر

on .

shahrdari2مراسم اختتامیه نخستین دوره مسابقات جام رمضان در رشته های مختلف ورزش بدنسازی با حضور امام جمعه، فرماندار، شهردار، رؤسای شوراهای اسلامی شهر و شهرستان و برخی از اعضای شورای اسلامی شاهین شهر و دیگر مسؤولان شهر برگزار شد.

 سعید ابریشمی راد شهردار شاهین شهر در این مراسم گفت: فعالیت در ورزش بدنسازی باعث حس خوب در فرد ورزشکار می گردد که این حس می تواند انگیزه فعالیت های اجتماعی را در وی افزایش و به دیگران نیز انتقال دهد.

وی در ادامه اظهار داشت: یکی از ویژگی های بارز شاهین شهر فعالیت بالغ بر سی هزار جوان ورزشکار است که این مهم از جمله افتخارات برای شهر محسوب می گردد.

ابریشمی راد اضافه کرد: امیدواریم ورزش بدنسازی و دیگر رشته های ورزشی بتواند ضمن تقویت روحیه فردی باعث احساس انگیزه و امید در جامعه شده و از ناهنجاری های اجتماعی جلوگیری نماید.

بهرام عمویی رئیس شورای اسلامی شاهین شهر نیز در این آیین گفت: خوشبختانه شاهین شهر در تمام زمینه ها به خصوص در رشته های ورزشی پیشرفت های خوبی نموده است.

وی در ادامه از حمایت شورای اسلامی شاهین شهر از ورزشکاران شهر خبر داد و افزود: امیدواریم شاهد موفقیت بیش از پیش ورزشکاران عزیز در عرصه های ملی و بین المللی باشیم.

دیگر مسؤولان شاهین شهر نیز در این مراسم هریک به اهمیت ورزش در جامعه اشاره و نقش ورزشکاران را در تقویت هنجارهای اجتماعی مثبت ارزیابی نمودند.

گفتنی است در این آیین به نفرات برگزیده در رشته مختلف بدنسازی لوح و تندیس اهدا گردید.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ویدیو

اختتامیه مسابقات بین المللی اربابان سلاح در شاهین شهر اصفهان

نخستین مانور مدیریت بحران در شهرک صنعتی بزرگ اصفهان