Ph6025.jpg

مکوندی: خوشحالم که توانستیم به نام شاهین شهر در عصر جدید بدرخشیم

on .

makvandi2نوید مکوندی مربی گروه دوئلین رشته ووشو از شرکت کنندگان عصر جدید که به مرحله بعدی راه پیدا کرد گفت: خوشحالم که توانستیم به نام شاهین شهر در برنامه عصر جدید شرکت و مردم عزیز را سرافراز کنیم.

به گزارش نگاه اصفهان، وی از شرایط سخت تمرین برای مرحله بعد سخن گفت و ادامه داد: من در مسابقات آسیایی و جهانی زیادی شرکت کردم به مراتب استرس های خاص خودش را داشت و فقط باید مدیریت خودم را انجام می دادم، اما در این برنامه ۲۱ نفر را باید مدیریت می کردم حتی زمانی که اسم گروه برای حضور در صحنه اعلام شد، یکی از بچه های ورزشکار از شدت استرس گریه کرد و در کنار دیوار ایستاد و من تنها چند ثانیه فرصت داشتم تا روحیه او را محکم کنم تا به روی صحنه برود.
مکوندی که دارای مدال‌های بین‌المللی و جهانی در رشته ورزشی ووشو می باشد گفت: بعد از آنکه رای سفید داور ها را دیدم خوشحالی تمام وجودم را گرفت که حتی وصف آن هم نمی‌تواند حس زیبای آن لحظه را نشان دهد و در این رابطه احساس بهتری داشتم زمانیکه متوجه شدم سناریو را آنطور که در ذهنم بود اجرا کردیم و به مخاطب رساندیم.
وی از حس و حال رفتن به فینال صحبت کرد و گفت: در آن زمان خوشحالی تک تک افرادی که در این مسیر با من بودند را تصور کردم و احساس غرور می کنم که توانستیم نام شاهین شهر را در این برنامه پر بیننده بالا نگه داریم.
مکوندی به حاشیه‌های پررنگ این اردو اشاره کرد و گفت: در حال حاضر علاوه بر سختی تمرین زیاد، مشکل تکراری مالی را نیز داریم زیرا ما از هیچ ارگانی حمایت نمی شویم و هزینه اردوی ۲۱ نفر بالغ بر ۲۰۰ میلیون تومان است که تاکنون از هزینه‌های شخصی استفاده کردیم.
وی اضافه کرد: نیاز است برای پیشرفت تک تک این ورزشکاران افتخارآفرین بستر را فراهم کنیم، همانطور که آنها توانستند روی صحنه ای به این بزرگی خود را نشان دهند به مراتب می‌توانند در صحنه‌های بالاتر بین‌المللی و جهانی هم افتخار آفرین باشند.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ویدیو

اختتامیه مسابقات بین المللی اربابان سلاح در شاهین شهر اصفهان

نخستین مانور مدیریت بحران در شهرک صنعتی بزرگ اصفهان