Ph6025.jpg

ابریشمی شهردار جدید شاهین شهر به دیدار خانواده شهید زمانی رفت

on .

shahrdari30شهردار جدید شاهین شهر پس از آیین معارفه، به همراه رئیس و اعضای شورای اسلامی شاهین شهر،جمعی از معاونان و مدیران شهرداری با خانواده شهید مصطفی زمانی دیدار نمودند.

سعید ابریشمی راد شهردار شاهین شهر در این دیدار صمیمی گفت: پیشرفت و سربلندی انقلاب‌ اسلامی ایران در عرصه‌های مختلف مدیون خون شهداست و گرامیداشت یاد و خاطره از جان‌گذشتگی‌ها و ایثارگری‌های رزمندگان اسلام و پاسداشت اهداف آنان وظیفه و تکلیف آحاد مردم به‌ویژه مسئولان است.

وی در ادامه با بیان اینکه حضور در کنار خانواده شهدا توفیق الهی برای مسئولان و خدمتگزاران نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است گفت: شهدا با تقدیم جان ارزشمند خود از آرمان ها و ارزش های نظام اسلامی صیانت کردند و همه ما وظیفه داریم با دیدار ازخانواده های شهدا و جانبازان یاد این ایثارگری و از جان گذشتگی ها را گرامی بداریم.

ابریشمی راد تصریح نمود: خانواده شهدا و ایثارگران مقام والایی در پیشگاه خداوند متعال دارند چراکه با اهداء عزیزان خود در راه دفاع از انقلاب و کشور کار بسیار بزرگی را انجام دادند.

همچنین شهردار شاهین شهر طی برنامه ای به همراه سرپرست معاونت فنی و عمرانی شهرداری از پروژه های عمرانی در سطح شهر بازدید نمود.

سعید ابریشمی راد شهردار شاهین شهر در این بازدید ضمن عرض خداقوت و تشکر از همیاری همکاران در روند احداث پروژه ها، از دست اندرکاران پروژه ها خواست با نهایت دقت و توان احداث پروژه ها را به پیش برده تا در موعد مقرر تقدیم شهروندان فهیم شهر گردد.

وی با بیان اینکه شهروندان عزیز متولیان اصلی شهر هستند و خدمت بی منت به آنان در اولویت برنامه ها قرار دارد خاطر نشان ساخت: به یقین شهرداری توزیع عادلانه ای در احداث پروژه ها در نقاط مختلف شهر خواهد نمود.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ویدیو

افتتاح مرکز واکسیناسیون خودرویی در شاهین شهر

اختتامیه مسابقات بین المللی اربابان سلاح در شاهین شهر اصفهان